Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

War Thunder

Exodous

Öne çıkan mesajlar

ı-ıh, kendin döndürüp ateş ediyorsun. ama düğmeleri ayırmak lazım çünkü bloke ediyor nişanı ve belli ediyor hemen ateş eden kişiyi.

37mm ammosunu açınca bayağı iş yapıyor aslında, bayağı 7-9 kill aldığım maçlar oldu. zippo gibi tutuşuyor tanklar ehu.
Sosyal ağlarda paylaş

ben spacele ateş edıom ya, uçak falan vurabiliomda hala ii bi savunma deıl ufolara.

ilk american tankını denedim bi, eğlecneli olmuş taramalı falan, tam savaş atmosferi.

ama sonra gittim "olm şimdi herkes bu tankı kullanıo ben gıdım SÜPER DÜPER t1 alman pz c yi alayım akayım" dedim.

nerflemişlermi nolmuş anlamadım, delemiyorum heriflerin zırhını sdsfs.

hook olayı güzel olmuş bu arada.
Sosyal ağlarda paylaş

m3 lee ne olmuş öyle ahah, tank skor rekorumu kırdım oyundaki. esas büyük top alakasız yerlere ateş ettiği halde.

14 kills 12 assists 1 death 4559 skor
http://img1.wikia.nocookie.net/__cb20091011115912/warhammer40kfanon/images/c/cd/Drive_me_closer_i_want_to_hit_them_with_my_sword.png
öldüren de gene m3 lee, diğerleri sıkıp sıkıp öldü ahuah

10 kill m3'ten, 4 tane de m2'den.

rank 2'ye geçemedim bu arada, 6 tank almamı istiyor ama 5 tank var sadece premium olmayan. "bundle pack satalım mı abimize?" diye window çıkardı topkek.
Sosyal ağlarda paylaş

kaydetmiş olabilirler çünkü seslerini değiştirdiler bir ara silahların. bayağı karakteristik sesleri topların, 88'lik filan. belgeselde eski askerin tarifi aynen öyleydi ehu.

vardır hepsi herhalde bir yerde tankların çoğu, kullanılan toplar ortak bayağı modelde zaten. bir tanesini bulsalar birkaç modele birden yeter.
Sosyal ağlarda paylaş

şu oyunu oynarken world of warcraft günlerime dönüyorum resmen ya. icat ettiğim küfürlerin haddi hesabı yok.

demin 2 kişi kaldık tier 4 maçında, ben tank destroyer ile bire üç kapışıp hepsini aldım bir şekilde loader ölüyken üçü de ayrı yerden geldiği halde, temizliyorum milleti bir yerimden ter akıtıp.

bu diğer son kalan angut son tank olarak tier 1 tank seçti.

tanklarının listesinde tier 3 tank da var yani, onu seçmedi gitti bunu seçti.

cidden iq testi lazım şu oyuna hesap açtırırken.
Sosyal ağlarda paylaş

13 maç yapıp 12'sini kaybetmek herhalde bir rekor olmalı, hepsinde ya zirvede ya da ilk üçte birindeyim maçların 2-3 tanesi hariç. oyun resmen "bu adamı kaybeden takıma koyun bu gece" diye kurulmuş. adeta bir
http://1.bp.blogspot.com/-_awEYxpihFI/TejAeGkDj9I/AAAAAAAAAC8/r3OKeiKdBKE/s1600/Kaiji9-5.jpg
artillery ve plane tank maçına koyanın da tuttuğu şey kurusun.

yani tezgahı şöyle özetliyim:

bizde t54 melee chargelayan JT varsa karşıda 14-0 yapan JT var.

15. kayıp cidden unfuckingbelievable.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...