Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

War Thunder

Exodous

Öne çıkan mesajlar

aslında artillery fire da biraz öyle, bazen 3 tane birikiyo bada bada saçıyosun.

bi uçak deil tabi.
O uçaklar süreli olmasa, düşünce patlayınca falan takım puan kaybetse, yani aslında o uçaklar takımın beraber puanlarıyla aldıgı bısı olsa, maç başına max 1 tane falan cıksa bi denge oluşabilir.

Karşı takımı yenemedik, son bi şans haydi bakalım counterı nıyeıne
Sosyal ağlarda paylaş

"tigerlar"dan kasıt ne burada o önemli. 1 ile 2'nin alakası yok çünkü isim hariç. tiger1 br'ı için zayıf bir tank. tiger2 ise iyi bir tank br'ında.

panther önden çok daha dayanıklı tiger'dan, alman oynuyorsanız zaten tiger1 pas geçip direkt panther'e atlamak daha mantıklı aynı tier'deki.

ama endgame istiyorsanız rus, çünkü t54 ve is4'e denk tank yok oyunda ve olmayacak da. ne amerikalılarda ne başkasında o ayarda tank yok o dönemde.
Sosyal ağlarda paylaş

delip içeride patlayanları tercih et hep, tooltip çıkan ikonda gösterir böyle kalın levhayı delip içeride infilak gösteren ikonlara bak. apbc, aphe, apcbc, aphebc gibi isimleri olur. çoğu zaman default mermi. sovyetlerde upgrade hali vardır bazen yazdığın gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

seviyorum ben ya tankları.

realistic'te ben stug F ve squadmate F2 iken, squadmate kayanın arkasındaki kv1'in dikkatini çekmişken yandan kaçıp KV1'in taretini yandan delip bütün mürettebatı gebertmek; uzun mesafeden marder ile keskin nişancılık, heavy tank ile 5 ayrı düşmanı tanklamam ve ben dikkatlerini çekmişken benim ölmeme rağmen bütün takımın arkadan dolaşıp hepsini alması vs vs saysam bitmez. WoT'tan alamadığım zevki burada alıyorum. o oyunda oyuncak araba sürüyormuş gibi hissediyordum. burada sürdüğüm tankın gücünü ve zaaflarını hissedebiliyorum.

bunlara kıyasla bombardıman uçakları fazla rahatsız etmiyor. genellikle uçağa ölene kadar yeterli miktarda spawn point topladığımdan alıyorum fockewulf'u, ben de onları öldürüyorum. spawn point olmazsa da "ok lol" deyip başka bir ülkeyle uçak/tank oynuyorum. başarısızlığa fps'lerde sinirlendiğim kadar sinirlenmiyorum bu oyunda.

belki oyun hakkındaki görüşüm daha geç tierlerde değişebilir. o zaman da daha erken tierlere dönerim.

uçakları da seviyorum. daha fazla sabır ve deneyim gerektiriyor (realistic tabii). uçaklar hakkında daha fazla yorum yapmadan önce biraz deneyim kazanmam lazım. tier olarak tanklardan önde olmama rağmen oynanış daha derin olduğu için kendimi uçaklar konusunda daha yetersiz hissediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...