Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

War Thunder

Exodous

Öne çıkan mesajlar

ps4'te nazi olarak oynuyorum ben. pc'de nedense çok oynamamıştım ama gamepad ile falan hoş oluyormuş sdfs.

hedef hangi uçak ve tank olmalı. ben tiger'ı görünce tamam hedef tiger dedim. uçakta da bf109 lar falan düşünüyorum.

bi de bu hangi tanklar nerden en çk hasar alıyor bi kaynak var mı ?

sıkıoz sıkıoz patlamıyor bazı ibneler.
Sosyal ağlarda paylaş

panzerbefehlswagen i aldım. armor penetration u fena değil 75mm 114/102/84 en azından kv-2 geldiğinde pz. k 3 AL ile ecel terleri dökerken bunda eğer yanlardan gelmediyse pek sıkıntı yaşamıyorum. engine i bayağı sıkıntılı yalnız, birine toslasan bile arıza çıkartıyor. taşlara falan çarpmamak gerekiyor. eğer oyundaki parametreler gerçekle örtüşüyorsa almanlar o motoru koyarken ne düşünmüş merak ettim. ruslar 26 tonluk t34-57 ye 450hp koymuşlar bu fıstık ise 25 ton ve 300hp motoru var. t34 yanına geldiğinde turretın dönüş hızı 6/s olduğundan döne döne perişan ediyor.
Sosyal ağlarda paylaş

o zaman 68 tonluk 700hp tanklarla çok eğleneceksin!

pz4, panther filan bunların durumu iyi ama hiçbir zaman rusların hızını beklemeyin, t54 var otomobil gibi gidiyor filan. expendables 3'teki tankı ww2 tanklarıyla kapıştıran gaijin'e teşekkürler.
Sosyal ağlarda paylaş

hediye olayı ney prem alanlaramı

d-12 sonrasında da ta-152 açtım sonunda, bi bakim nasılmış derken götümde panter bitti bi tane, baya salak su br sistemini yapan eleman, rus nede olsa.
Horten zorlarım belki ama şimdilik urasamıycam akşamları gelir bi fw bi ta ucururum kaparım
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

beyler bu crew points nelere ağırlık vermek lazım. ben random basıom valla sdfs

tankının neyi gudibikse ona basıom benyada uçakta ne lazımsa.
mesela bomberda arkadakı gunnerlara basıorm baya farkettırıo

tankta kv-2 de loader bastım baya, is te driver basıorm bide commander.
Sosyal ağlarda paylaş

en son oynadığımda tanklar yoktu, dün kurup tank oynayayım dedim

arkadaş herkes çata çuta viewportuma boşalıp duruyor. açıyı ayarla, hedefin yeşil olması için uğraş falan filan kasana kadar oneshotlanıyorum. arcadede de realisticte de aynı mevzu. tanklarda daha iyi sonuç alabilmem için ne yapmam lazım?

hoş, WoT'ta da kötüydüm, burada da kötüymüşüm.
Sosyal ağlarda paylaş

iyi tanklarla oyna. pratik. yeşili ayarlamaya çalışma, tankları öğren. toplam 5-6 şasi var oyunda zaten, vurman gereken yerleri ezbere bilince yeşili arama ile geçmiyor saniyeler.

düşmanın duruşuna göre neresinin zayıfladığını görünce anlarsın zaten açılarla düşünmeye alışınca. yüksekteyse lower hull. alçaktaysa upper hull ucu. taretin önündeki düz olan ama mantlet olmayan kısımlar. vs.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...