Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

War Thunder

Exodous

Öne çıkan mesajlar

Bu arada kv-1 güzel tank ama onunda random patlamaları mevcut. Uzun menzilde almanlar dövüyorlar, yakına girince ama acımıyorum. Enteresandır, adamlar uzaktan iyi vuruolar ama yakında çat çut emiyorum darbeyi. Çok saçma sapan patladığım 1 shot indirildiğim bisürü maç oldu, ama realisticte bile yakın mesafeden terör estirdiğim maçlar oldu. O weak spot olayı biraz hikaye gelio bana,
Sosyal ağlarda paylaş

arcade'de hızlanma çok yüksek realistic'e kıyasla, herkes uçuyor orada zaten en ağır tanklar hariç.

uzun menzilde penetrasyon daha zayıf, weakspot vurmak tamamen şans ve profilin çoğu tankın en kalın kısmı olan glacis plate. bu yüzden kuvvetli zırhı olan heavy'ler uzun menzilde çok daha dayanıklı kv1 dahil. hatta tiger tank crew için özel el kitabında anlatıyor hangi düşman tankıyla hangi menzilde kapışmaları gerektiğini anlatan, tavsiye edilen menziller hep 1km ve yukarısı genelde.

heavy ile mümkünse burun buruna kapışmayın kısacası, yapılabilecek en yanlış şey. apcr gene yakından en kuvvetli halinde, en dandik tanklar bile takır tukur vurur.
Sosyal ağlarda paylaş

miyaw33 said:

Tankların Week spotlarini gösteren site varmı. Alman oynuyorum Diamond dedikleri şekli alıyorum atıştan önce, adam tek atıyor. Enazindan neresi güçlü orayı dönelim adama

diamond yanlış alman tankları için. tiger manual'den yazayım:

düşman 12'deyse 10,5'a bakacak tankınız. tam diamond yaparsanız yandan tek yersiniz. tareti de tam düz tutmayın reload esnasında çok kısa değilse reload süresi.
SIKYAHONAW said:

panzer 3-4 le oynuyorsan armour çöp, o yüzden duruşun farketmez. Senin dediğin tiger, jagdpanther ve üstünde işe yarıyor.

t34 ve türevlerinin weak spot direk ön tarafı, driver ve çevresi. Her türlü tek yiyor oradan. IS de dahil. Turreta çalışma yani ruslara sıkarken, gövdeye çalış.

pz3-4'te de farkediyor rakibin silahı çok kuvvetli değilse, pz3 m ile bayağı dayandığım oldu. tank zırh statlarında belirtmiyor oyun ek monte edilmiş levhaları ama bunlar ince olsa bile aphe, apbc mermilerin patlayıcısını tetikleyip tankın içine girmeden patlamalarına neden olabiliyor. uygun şekilde açılandırmak yine de faydalı kısacası.

t34'lerin taret en zayıf genelde çünkü eğimi gövdeye kıyasla az. gene acemi olmayan rus sürücüsü gerçek diamond yapacaktır, gövde neredeyse immune olur çoğu zaman bu durumda. kesinlikle tarete sıkın böyle olunca. t34-85'e kadar ince zırhı taretin zaten. kv ve is'lerde gene benzer durum is3'e gelene kadar.
Promenader said:

Govde taret arasi weakspotu candir.

yakın menzillerde aynen böyle, özellikle bullet trap denilen şekilde taret ve gövde içeri sektirecek şekilde eğimliyse.
Sosyal ağlarda paylaş

ooo baya fenaymıs sımlatorda ucak olmak

arkadas bomberla girdim, 4k-2k arası bulut var zaten görmüosn bişey. Bombalayamıosn haliyle

e onun altında zaten avcılar var

e zaten göremiosn gözünle düşman tankını iyice alcalman falan lazım

Fena olmuş. Vuramasınlar diye yapmışlar resmen :/.
Sosyal ağlarda paylaş

e ne patlatıcaz ki başka? o bomb locationlarda çıkmıo bomber view da

simulator baya zor, yani takım arkadaşlarınla voice comm olması lazım bişeye benzemesi için.

Arcade tadında ama, benzin bitsin mermi bitsin gidip inelim alalım da
hedefleride bi ayırt edelim yaw.

dün medium fighter la tank aradım, gözlerim şaşı oldu anasını satim

oyunda tank yokmus megersem sdssfs
Sosyal ağlarda paylaş

bomb location patlatacaksınız yukarıdan. :) simülatör her şekilde zor zaten.

dediğin gibi istiyorsan realistic öyle sanırım. da benzin bitiyorsa ya delinmiştir ya rocket interceptor'dür uçak. :p

neyse en azından arcade'de player bomber yok, realistic yalan oldu tanklar için.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...