Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

internet robot confirmation hakkında

Karea

Öne çıkan mesajlar

ne başlık açacağımı bilemedim lol

bir meme görmüştüm, çok da inanmamıştım gerçi
açıklıyorum

şimdi internet üzerinden bir yerlere üye olduğunuzda sizden insan olmanızı tescil etmek için ordaki saçma sapan yazıları kutucuklara yazmanızı ister ya

memeyi bulamadım link veremiyorum bulabilen varsa yapıştırır zaten

şimdi iddaa şu

google sizden çaktırmadan faydalanıyor

bazı kitapların veyahut dökümanların online library'ye geçmesi için onların tek tek okunup el ile manuel o harflerin girilmesi gerekiyor sanırım, bunu yapan programlar var fakat bazı harfler okunamıyor yanlış okunuyor saçma sapan imla hataları oluyor vs vs

google napıyor

size confirmation penceresinde 2 tane yanyana kelime sunuyor

bir tanesi kabak gibi ne yazdığı belli
diğeri karmaşık kurmaşık

iddaa şu

ilk girdiğiniz kabak gibi okunan bazı belge döküman kitap vs lerin online ortama aktarılmasında kullanılıyor

asıl karmaşık kurmaşık olan ise sizin confirmation

bikaç kere denemiştim o okunan kısma ne yazarsanız yazın doğru yanlış farketmiyor
karmaşık kurmaşık olanı doğru yazmakta bütün olay

az önce steamden oyun aldım register için online orginal sayfaya yönlendirdi

abuk subuk küfrettim orda ağzıma geleni söyledim artık fuck muck, karmaşık olanı doğru yazdıktan sonra

hooop welcome bro çekti bana

ne kadar doğru ne kadar yalan bilmiyorum, ama bedavadan onun bunun kölesi olmayın diyorum ,
hem eğer doğruysa sizden beleş faydalanan artık kimse ona salak saçma çeviriler yaptırarak para ve zaman kaybettirebilir sizden kazandığını belki misli misli çıkarabilirsiniz
yada daha güzeli belki zamanla bu işten vazgeçerler

saygılar
Sosyal ağlarda paylaş

lel mel

oraya kafama göre karakerler girerek üye oldum ,buyrun gelen confirmation mail

Hi Karea,
Thank you for registering on the Paradox Forums. We want to wish you welcome and hope you’ll enjoy interacting with us and other gamers as we talk about what we love – games! You’ll receive an e-mail from us approximately once a month with interesting information about our games and special offers. If you DO NOT wish to receive them, you need to change your user settings.
Instructions:
1. Go to settings (upper right corner)
2. Click “General Settings” in your left menu
3. Untick “Receive e-mail from Administrators”.
4. You can change your settings at any time to start receiving e-mails from us again

Happy gaming!

All the best / Your Paradox Team

ya ordaki o image bi halta yaramıyor, yada seni kullanıyorlar işte
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...