Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lords of Xulima

Masticore

Öne çıkan mesajlar

İşten geldim devam edelim...

Çözdüm alt kapıdan cıkınca aşağıyı blocklayan guardları kesicen ve başka haritaya gideceksin. lvl 4 de yaptım bu dediklerimi.

mage en saglamı ya. Akarı yok kokarı yok asdaf ama mana cok problem oyunda. Oyun başı dayanabilirsen ilerisi gelir...

Bir de şu trainer'i aktif olarak kullanan var mı ? 900 gold'a yükseldi pay zorlanmaya basladım.

Orta zorluk derecesi bildiğin zor ama baya keyifli. Bu da world map

https://images.indiegogo.com/file_attachments/492204/files/20140408010220-WorldMapFinal_800.jpg?1396944140
Sosyal ağlarda paylaş

2. mape geçince daha da zorlaşıyor oyun şehirlere de giremiyosun bütün guardlar düşman safe zone da yok 4 level oldu benim party de thief acaip kullanışsız ne lockpick bide trap bulmaktan başka bir işlevi yok damage i de çok az ana hero zaten lockpick trapping falan halledebiliyor 1 kişi eksik oynatıyor resmen
Sosyal ağlarda paylaş

Alcest said:

İlk önce prens Nengorth u öldürmek gerekiyomuş temple a girebilmek için anlatım bozukluğu olmuş 2 kelimeyi yan yana kullanınca

Onu nerede bulucam ? 2. haritada kalede ise öldürmem zor. Ormandan kaça kaça ilerledim ama kalenin önünde başka bir guardlar var geri çeviriyor seni ve dalınca tek çekiyor adamlar. Guard'ı böyleyse prensini düşünmek istemiyorum.

keske aşağıya 2. haritaya gitmseydim lvl 4'te...

Şimdi guardlar 1000 gold istiyor görmezden gelmek için. Birini verdim,üst kapı kaldı. Farm yapıcam artık başka çare yok. Her yer guard anasını satıyım.

Birde ana karakter lockpick trap hallediyor demissin ama thief 1 point istiyor explorer 3'er istiyor her lvl için onuda lvl'lıyamazsın ki bu şekilde.
Sosyal ağlarda paylaş

Haritanın sağ alt tarafından ilerleyince orda guardlara gözükmeden giden yol var smokey mountain a ordan geçince kalenin önüne çıkıyo direk 2 tane guard var zaten kapıda problem olmuyor onlarda.Kaleyede direk giriş yapılmıyor sağda well var ordan giriliyo mahzenden thief falan kaynıyo orasıda kaldım orda şuan

[img=http://s3.postimg.org/5zovgy91b/btt.jpg]
Sosyal ağlarda paylaş

abi inşallah cıkar dediğin yerden gezdim oraları birşey bulamamıştım :) Gerçi oyunda neler neler cıkıyor... Koca mushroomların arasından yukarı map'e bile cıktım. Milimlik ilerlemeyle gidiliyormuş okumasam forumda 100 km yakınına yaklaşmam o mushroomların :)

Şimdi prens'i öldürücez ve anahtarla temple'a girebilicez dogru mu anladım.

http://i.imgur.com/jTkl3Ga.jpg

Birde şu heykel neye yariyor çözebildin mi ? Yıkmak mı istiyorsun yoksa dua etmek mi yazdı bende 2 rekat namaz kıldım 24 saat protection verdi ama 1 kez active oluyormuş yani bir daha deniyemedim, yıkınca ne olucaktı acaba merak ettim dogrusu.

http://i.imgur.com/4nAFCfw.jpg

Sosyal ağlarda paylaş

Aynen steam forumlarında okudum bende temple a girmek için prensi öldürmek gerekiyomuş bende çözemedim o heykel ne işe yarıyor daha tower of melancholy giremedim belki onla alakalıdır bu arada ufak bir patch gelmiş bugün zorluk derecelerinin adlarını normal,oldschool veteran bide hardcore diye değiştirmişler birde zorluğu düşürebiliyosun oyun içinde ciddi ciddi normale çekmeyi düşünüyorum ben ilerlenmiyor artık 3-5 tane debuff varken üzerimde
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
Oyunun %99'u bitti şu anda ,son boss ve sinematik hariç ( benim 30 saat oldu yarısına gelemedim). Yeni class eklendi summoner. Son yıllarda oynadıgım en güzel oyunlardan biri.

Adamlar hiç durmuyor update'liyorlar sürekli oyunu... Oyunun en sevdiğim yani puzzle'ların hepsi old school. Örnek: Secret roomların map'te ki görüntüsünden Kitli kapının sorusuna ip ucu olucakta, oradan cevabını bulman lazım fln... Çözemezsem hep forum'a başvuruyorum ilerlemek için.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
abi naptinn normal'de bile çok zor... Party'yi cok dikkatli kurmak lazım.Oyun Dün beta'dan cıktı ve release oldu. 27 tl fiyatı var

Pati geek'lerinden biri çıkıp hype yapmadığı için kimse yüzüne bakmiyor oyunun ya :) ama son yıllarda oynadıgım en güzel oyunlardan biri bu. 100 saatin üstünde gameplay vaad ediyor. Ben hala bitiremedim oyunu %50'ye fln geldim... ve 53 saat oynamişim toplamda.Oyun çok zor her skill'e ihtiyacın oluyor.

Bu arada sen askere gitmedin alf :)
Sosyal ağlarda paylaş

Mage'siz-Cleric'siz oynuyamazsın... ve bence thief'de lazım çünkü değiştiremediğimiz ana karakterimiz olan explorer yetemiyor her yere (otçu mu olsun, lockpick mi kassın, trap mi kassın, kamuflaj mi kassın...)

Benim tek hatam thief'i arkaya dayadım okçu kastım keşke bıçakçı gitseydim öne atsaydım onu çünkü paladin'den pek memnun değilim tank&healer olarak... onun yerine arkaya summoner veya bard koyabilirdim...
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

Mage'siz-Cleric'siz oynuyamazsın... ve bence thief'de lazım çünkü değiştiremediğimiz ana karakterimiz olan explorer yetemiyor her yere (otçu mu olsun, lockpick mi kassın, trap mi kassın, kamuflaj mi kassın...)

Benim tek hatam thief'i arkaya dayadım okçu kastım keşke bıçakçı gitseydim öne atsaydım onu çünkü paladin'den pek memnun değilim tank&healer olarak... onun yerine arkaya summoner veya bard koyabilirdim...

default setup'da explorer-fighter-thief-mage-bard-cleric var. yetiyor gibi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...