Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tarkan'a 50 konser için 15.000.000 TL

nordlydian

Öne çıkan mesajlar

BonePART said:

Cuce said:

mega sıtar dıye dıye sısırılmıs adam işte, fazla bile vermişler

abi azına sağlık
nesimega nesi star anlamış değilim
yazılanlara inansan avrupa yıldızı
avrupada 1 adam tanımıyor
komple yalan fason

abi star isteniyosa zaten barıs manco var
http://www.youtube.com/watch?v=VSLecxBwkkg
al işte
Sosyal ağlarda paylaş

Tarkan ve türevlerini sevmiyorum. Şu hareketli türk popundan zevk alanları da anlamıyorum. Zaten benim Türk olarak beğendiğim şarkıcıların hemen hemen hepsi vefat etmiş durumda. Candan Erçetin filan kaldı geriye. Asıl hak edenler şu paranın onda birini kazanamıyordur.
Sosyal ağlarda paylaş

Pop muzik piyasasinda neyazikki parayi kaliteli muzik yapan degil, en cok populer olan kazaniyo. Pop muzik = populer muzik = populer kultur. Ajdar gibi bi gerizekali bile biyerlere gelebildiyse bugun o da bu aptal kulturun sayesinde.

Tarkan, Kenan dogulu gibi adamlari sevmemin sebebi, bu adamlar populariteyi yakaladiktan sonra, enazindan iyi muzisyenlerle calisip, alaninda en iyi/en kaliteli muzigi yapmaya calisiyolar. Sallapati isler yapmiyolar.
Sosyal ağlarda paylaş

Lan şöyle 3 sayfaya baktımda ne hayırsız adamlarsınız tarkanı 1 çırpıda yerindibine sokmuşsunuz, ses olarakta ondan iyi yok.Şarkılarının çoğuda zaten sezen aksudan, yani bi laf atiosunuz sıvıyorsunuz yazık...

Bence 300k para az bile bir konser için(tek kendisi bile aliyorsa).

Türksanat müziğine kadar söyleyebilen bir adam bu konuştuğunuz ve dünyada Türkiyeyi duyurmuş bir adam.

Utanıyorum sizden.

En iyi erkek star sanatçı Tarkan başka yok seçenek te yok.
Sosyal ağlarda paylaş

cantug said:

Lan şöyle 3 sayfaya baktımda ne hayırsız adamlarsınız tarkanı 1 çırpıda yerindibine sokmuşsunuz, ses olarakta ondan iyi yok.Şarkılarının çoğuda zaten sezen aksudan, yani bi laf atiosunuz sıvıyorsunuz yazık...

Bence 300k para az bile bir konser için(tek kendisi bile aliyorsa).

Türksanat müziğine kadar söyleyebilen bir adam bu konuştuğunuz ve dünyada Türkiyeyi duyurmuş bir adam.

Utanıyorum sizden.

En iyi erkek star sanatçı Tarkan başka yok seçenek te yok.

hababamsınıfıonlarokulistiyor.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

ahah yurt disinda 1 kisi bilmiyor denmis tarkan icin,

lan adamlarin bildikleri tek turk belki de tarkan. arkadaslarimin %90 i adamin en az bir sarkisini sozleriyle muzigiyle biliyor. Guney amerikalisindan asyalisina kadar.

Bilmeyenler de r&b dinleyip got bas sallamaktan baska bir sey bilmeyen amerikalilar zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...