Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ps vita Satılık-Takaslık

giray1

Öne çıkan mesajlar

Ps vita wifi konsolumu satıyorum 0 gibi kutulu çiziksiz zaten ilk aldığımdan beri ekran filmiyle kulandım ürün yurt dışında gelme oyüzden garantisi yok yanında 6 oyunla beraber oyunlar

-Fifa 13

-Street fıghter X Tekken

-Need for Speed Most Wanted 2

-When Vigings Atack

-Call of Duty Black Ops Declassified

-Assassin's Creed 3 Liberation

+ 4 gb hafıza kartı + Sony PS Vita Mikrofonlu Kulak içi Kulaklık + Sony Ps Vita Starter Kit

Vericem oyunların 2 tanesi Fifa ve Street fıghter ın oyun kartları var diğer oyunlar psn hesabından indirildi vitada kayıtlı .

İstediğim fiyat : 750 Tl Takas: Xbox360 slim konsolla olabilir

fotolara burdan bakabilirsiniz
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.423100327772138.104252.100002165227908&type=3
Sosyal ağlarda paylaş

Alet klasik Sony aleti ya, çıktığında çöp ama bir süre sonra bayağı bayağı topluyor ve ideal halini alıyor. Şuan gayet alınabilir durumda Vita,

fiyat cidden pahalı ama, yani oyun sayısından dolayı mantıklı gelse de ilk posttaki gibi garantili vs. almak varken zorlanabilirsin.

550-600TL falan ideal aslında şunun için bence, oyunlarla birlikte
Sosyal ağlarda paylaş

bence fiyat normal oyunlari 2. elden hesaplarsak fifa 13: 70 tl Sf x Tk :60 tl Nfs : 60 tl Cod :70 tl Ac :70 tl 4 gb kart : 40tl starter kit :40 tl kulaklik: 40tl toplamda 450 tl yapar yani sadece konsol fiyati 300 tl ki ucuza bile satiyorum kucuk bi pazarlik p
ayida biraktim fiyat urkutmesin yanindakileri alinca hic biseye ihtiyaciniz kalmiycak .
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...