Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

alkollu sürücü direk mahkemeye

Llama

Öne çıkan mesajlar

MasterHapLo said:

xaty said:

emniyet kemeri takmayan mı kaldı

ben varim. cevirme zaten kabak gibi belli oluyor. hemen takiyorum kemeri polisede piskin piskin guluyorum.

Viktor said:

camdan fırlayınca ambulans soforune pıskın pıskın gulmeyı dene bı, omurılık zedelenmesı ıle gulemıyormussun cunkı

http://gifsforum.com/images/gif/creepy%20smile/grand/creepy-smile-eccbc87e4b5ce2fe28308fd9f2a7baf3-2717.gif
Sosyal ağlarda paylaş

Llama said:

http://haber.gazetevatan.com/trafikte-radikal-cezalar/515627/1/SurManset

%1 olsaniz bile gittiniz...
hoşgeldin yeni yasaklarımız

lan ne alaka hoşigeldin? ne güzel işte? alkollü araç kullanmıcaksın bu kadar basit.
gayet süper haber yani.
hatta cinayete teşebbüsten falan yargılansın alkollü araç kullananlar.
Sosyal ağlarda paylaş

SeaGle said:

Alışmamış götte don durmuyor abi, şehir içine alışmamışız =/ Ama anayola çıktığım an direk takarım.

abiler bu da züğürt tesellisi

kemer zaten hızlı giderken bi işe yaramayabilir. esas şehir içinde 40 50 ile direksiyona kafa atma ihtimalin daha fazla.

çevreyolunda 160la basarken takmasan daha mantıklı sdfs
Sosyal ağlarda paylaş

Wyand said:

MasterHapLo said:

xaty said:

emniyet kemeri takmayan mı kaldı

ben varim. cevirme zaten kabak gibi belli oluyor. hemen takiyorum kemeri polisede piskin piskin guluyorum.

Viktor said:

camdan fırlayınca ambulans soforune pıskın pıskın gulmeyı dene bı, omurılık zedelenmesı ıle gulemıyormussun cunkı

http://gifsforum.com/images/gif/creepy%20smile/grand/creepy-smile-eccbc87e4b5ce2fe28308fd9f2a7baf3-2717.gif

bu nasıl bi gif
Sosyal ağlarda paylaş

Abi siz olayı çok yanlış anlamışsınız.

Normalde türkiyede 50 promil denilen olay 0.50 promildir.

Bu adamların 1promil derken anlatmak istedikleri bizim türklerin bildiği üzere 100 promildir.

1.00 promil yani.

Gayet mantıklı 1.00 ın üstündekileri mahkemeye sevketmek.
Sosyal ağlarda paylaş

geçen e-5te kadıköyden ataşehire saptım gecenin bir yarısı, 100 civarında gidiyorum.

bi baktım karşıdan geri geri gelen bi a3 var, sağ şeride geçtim, o da saga geçti, emniyet şeridine girip zar zor canımı kurtardım.

camı actım adama bagırırken adam camı actı, 2 göz de farklı bir tarafa bakarak, - abi cevirme var dedi bir baktım karşıdan polis koşa koşa geliyor. plakayı da göremedim, polis bana bakıp sen gec söyle kenara dedi(abiler biraz gerizekalı tabi yanımda cevreyolunda geri geri kaçan a3 var kovalayamayacagını biliyor)

sadette serin hikayeyi uzatmamak amacıyla, 2 bira içen hapse girsin, dövülsün hatta araba sürüyorsa...
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

Abi siz olayı çok yanlış anlamışsınız.

Normalde türkiyede 50 promil denilen olay 0.50 promildir.

Bu adamların 1promil derken anlatmak istedikleri bizim türklerin bildiği üzere 100 promildir.

1.00 promil yani.

Gayet mantıklı 1.00 ın üstündekileri mahkemeye sevketmek.

haaağ öle desene :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...