Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

64 lük ekran kartımla....

PiJAJE

Öne çıkan mesajlar

Thief 3 ya da Half-life 2 calıstırabilirsen o zaman tamam da bi suru oyun icin cidden iyi ekran kartın olması gerekir, ha olmadı iyi bir ekran kartı cidden cook farkettiriyor o oynadıgın fifa'yı da. 5 yıl 16mb tnt2 ile idare ettikten sora 9600xt'ye gecince anlamıstım ben farkı:)[signature][hline]Delanoresse, 08 Kasım 2004 20:08 tarihinde demiş ki:
hmm o zaman gorillere epilasyon yaparsak dunyayi domine edebiliriz

fizban, 08 Kasım 2004 20:52 tarihinde demiş ki:
ideal kız arkadaş ideal gaz gibin bişeydir. Z = 1 dir ideal kız arkadaş için. 1 atm de oda sıcaklığında muhteşem bir insandır o kız arkadaş.
Sosyal ağlarda paylaş

32 mb ekran kartı ile 2 ay evveline kadar deli oyun oynuyordum.

Sırf güç arttırımı olsun diye 128 aldım msi 100$ larından.
Birde 256 ram

yeter oyun oynamaya.

Doom3 ile bir deneme yapacağım bir tek, ayarları biraz kısarsın biraz ellersin çalışır[signature][hline]sonunda yeniledim.

lord_elvyn, 12 Kasım 2004 20:06 tarihinde demiş ki:
artik patideki abazalardan korkmaya basladim...
Sosyal ağlarda paylaş

dandik gf4 128 ler şu an oyunlar için yeterli
ancak alıcaksanız parasını basabildiğiniz kadar iyisini alın çünkü önümüzdeki dönem baya janjanlı.ekran kartı era sına girdik oyun alemi olarak.

64 ram gf2 mx 200 de wow çalışmıyor, kendim bizzat test ettim.[signature][hline]GM Magery / Necromancy / Meditation / Focus
Baba parası + Easy UO...
Gururlu BTR üyesi
Barbar Şamanı
Sosyal ağlarda paylaş

"ekran kartı erasına girdik"

hey maşallah tespite bak. haberimiz yoktu be, kralsın.. :horace:[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

zıpçıktı, belli ki haberi olmayanlar var mesajlardan anlaşıldığı gibi, cin tespit yaptın diye sevinmişsin de bik bik ediceğine bi işe yara.hem ben açıklıyorum olayı yardımcı oluyorum hem sen dalga geçip puan topluosun yok öyle yağma, 3 e bas altın kesesi al 6 ya bas zıpla.. oldu canım hugo mu sandın kendini? :lol:[signature][hline]GM Magery / Necromancy / Meditation / Focus
Baba parası + Easy UO...
Gururlu BTR üyesi
Barbar Şamanı
Sosyal ağlarda paylaş

128 lerin msi tarafından olanı dandik değil, herkes grafiker değil ki 500 dolar bayılsın bir karta.

İleri ki dediğin döneme p4 2.5 lerde dayanamayacak

bir sene götürecek öyle düşünürsen[signature][hline]sonunda yeniledim.

lord_elvyn, 12 Kasım 2004 20:06 tarihinde demiş ki:
artik patideki abazalardan korkmaya basladim...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...