Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

pokemonu yayından kaldırtan çocuk

Ren

Öne çıkan mesajlar

nobunaga oda'nın önünü kesmeseler bugün kore ve çin diye iki ülkeyi bilmeyecektik bile belki de. japonya şuankinden daha gelişmiş bir ülke olurdu en azından amerikaya denk bir süper güç olurlardı.

ninja senden nobunaga oda, oda clanı ile ilgili bir yazı bekliyorum bi ara. :) nobunaga kadar iyi bir savaş taktisyeni başka yok. tanımayanlar wikiden battle of okehazama diye baksın.
Sosyal ağlarda paylaş

Jim_E_Rustler said:

Myshkin said:

çarizard yola geliyordu :'(

Abi aynen charizard'la anlaşmaya başladılar, diziyi kestiler.

Aşırı merak ediyorum hala bilmiyorum sonra ne oldu.

Ash kazandı mı turnuva? Misty'ye kim çakıyor? Brock hala abazan mı hatun kaldırdı mı?

ash bikaç bolum sonra charizardı saldı tabikide

ondan sonra 5 turnuva filan kaybetti, her sezon başı yakaladığı tum pokemonları salıp pikaçu ile yeniden başlıo

misty 3. sezon bıraktı gitti, brock seçimleri kazandı ve seriyi bıraktı

http://bbsimg.ngfiles.com/1/24318000/ngbbs509b67fe45458.jpg

merak edilicek bişi yok, zaten loopa aldılar

-yeni pokemon oyunu piyasaya çıkar
-ash turnuvayı kaybeder, daha iyi olmak için butun pokemonlarını yakalıyıp yeni oyundaki bölgeye gider
-herhangi bir pokemonu aşırı güçlenirse abidik bir plot ile salar

rinse&repeat

sanırım en radikal değişiklik gary nin fuck this shit diyip bu işleri brıakıp kendini bilime vermesi oldu

http://static.fjcdn.com/large/pictures/36/be/36be32_198081.jpg

cok bayıyosanız adventures mangayı okuyun oyunlar dışında tek iş yapar yapım o koca franchise da

http://www.lowbird.com/data/images/2010/10/1277312452334.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

NoTwisT said:

Ninja said:

Terbiyesizlik etmeyiniz

Ederimz

Ninja said:

Birisi gelip ornek veriyorum ; Ataturk soyle boyle derse ne hissediyorsunuz acaba?

Hakliysa eyvallah derim haksizsa tartisirim

Ninja said:

Lutfen adabinizla elestiriniz mallar demek yerine.
Bence Japon halki bana gore biraz geri kalmis yada biraz bizim anlayisimizdan uzak diyebilirsiniz.

Yok canim, geri kalmis falan degiller. Bence genel olarak mallar, bizim koyde gote got derler kusra bakma. Bu sana terbiyesizlik gibi geliyorsa o senin sorunun.

Ninja said:

Mallar nedemek? Nasil bir aile terbiyesi ile buyutudulnuz sizler? Hic mi bir buyugunuz size adabi ogretmedi?

Ooo adaptan bahsedip aileye laf etmekte iyiymis. Belden asagi vurana ninja degil geisa denir bilader.

Ninja said:

Yada dikkat cekmek icin neden en saygi duyulasi bir kulturun insanlarina MALLAR demeyi uygun goruyorsunuz bir kuyruk aciniz mi var nedir?

En saygi duyulasi bir kultur ne lan, kafan iyi mi senin? Bi Japon irkcimiz eksikti patide, tam olduk simdi.

TLDR Japonlarin Genel olarak mal oldugunu dusunuyorum.

Size tek bir sozum daha yok. Bildiginiz gibi yasayiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

Xenus said:

nobunaga oda'nın önünü kesmeseler bugün kore ve çin diye iki ülkeyi bilmeyecektik bile belki de. japonya şuankinden daha gelişmiş bir ülke olurdu en azından amerikaya denk bir süper güç olurlardı.

ninja senden nobunaga oda, oda clanı ile ilgili bir yazı bekliyorum bi ara. :) nobunaga kadar iyi bir savaş taktisyeni başka yok. tanımayanlar wikiden battle of okehazama diye baksın.

Simdi bu mesaj tebessum ettirdi ardindan biraz buruk bir gulumseme biraktirdi suratimda. Cunku Nobunaga Oda Iga yi duzlemden silen ninjalari katleden bir kisilik. Mikkyou inancina ait ne varsa ortadan kaldiran bir kisilik. Ama dilediginiz yonde bir Japon Tarihi basligi altinda Daimyoulardan sonra onu da anlatacagim. Iyisi ve kotusu ile.
Tekrar ilginizden ve alakanizdan dolayi tesekkur ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...