Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Path Of Exile (Hardcore)

Milamber

Öne çıkan mesajlar

cempostaci said:

bu oyunun diablodan farkını söyleyebilecek var mı ?
ciddi ciddi soruyorum.
oyunu indirdim ve yarım saat sonra gerçekten sıkıldım. online oynuyorsun ama yine diablo gibi tek başınasın.
muhtemelen 5 kişilik party ile takılıyorsundur yine diablo gibi.
biraz fazlaca skill var fark olarak.
gerçekten bu oyunu şu şu sebepten dolayı oynamalısın diyebilecek birisi var mı ?
akşamları eve gittiğimde gerçekten düzgün bir oyun oynamak istiyorum 2 3 saat geçirecek çerezlik.

bb play mario
Sosyal ağlarda paylaş

söyledikleri şey oyuncuların desteklediği doğrultu da content'in geleceğiydi ama hız konusunda bir şey söylemediler ki söylemeleri de biraz zor. şu 3 act i çok sindirerek yapmışlar. sanırım 3 act ın prodüksiyonu 6 yıla falan yayılıyor. rakamları bilmeden konuşmak mümkün değil ama benim tahmin ettiğim kadarıyla çok para kazanıyolarsa 2-3 ayda bir content gelecektir. bunlarda 1/2 act olarak gelir.

son röportajında chris deli gibi adam aldıklarını söylemişlerdi. eğer angarya işleri kemik kadro üzerinden atarsa tamamen content üretimine odaklanabilirler. forumlar, bug fixler, mailler, community herşeyle chris kendi birebir ilgileniyor. daha böyle uğraştığı bizim bilmediğimiz bir sürü şey var. kemik kadro böyle angaryalardan kurtulursa akar.

tabii map tarafı çok daha sık update edilir. en son major patchde sadece 11 map eklediler.
Sosyal ağlarda paylaş

ben oyunu tüketmek istemiyorum ya. bin bir türlü build e elverişli, hepsi farklı keyifli, hepsinde currency item birikiyor. ben level 70-85 content geldiğinde şahsen lvl 90 olmak istemiyorum. 5 tane 80'im olsun yeni content'i kıvamında oynayayım. betada çok adam en üst level mapler 66 ken 77'lere kadar kastılar. hepsi 2-3 ayda oyunu bıraktı.
Sosyal ağlarda paylaş

GodBlessStoya said:

cempostaci said:

bu oyunun diablodan farkını söyleyebilecek var mı ?
ciddi ciddi soruyorum.
oyunu indirdim ve yarım saat sonra gerçekten sıkıldım. online oynuyorsun ama yine diablo gibi tek başınasın.
muhtemelen 5 kişilik party ile takılıyorsundur yine diablo gibi.
biraz fazlaca skill var fark olarak.
gerçekten bu oyunu şu şu sebepten dolayı oynamalısın diyebilecek birisi var mı ?
akşamları eve gittiğimde gerçekten düzgün bir oyun oynamak istiyorum 2 3 saat geçirecek çerezlik.

bb play mario

tamam forgiver
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de descyn yüzünden yattım potlar bitti 4 tane agır vuran mobun arasında kaldım shield charge ile geri kacıyorum ama karakter inatla geri geldi 5 kere falan ya böyle ölme yok asırı yazık oldu 55 di ne güzel bi de full defansive gittim simdi defaultta zevk alamıcam gibi hissediyorum
Sosyal ağlarda paylaş

knox said:

hc karakterim oldu,agzini kirdiklarim rhoarlari.bugli mob,ekranin disindan chargeliyor,sunlara oldugum kadar hic birseye olmedim bu oyunda,bela oldu pislikler..

ne guzel gear yapmistim off...

inanılmaz sorunlu o moblar cidden, ben o mapte 1 iler 2 geri oynuyorum. totem atarak ilerliyorum fln. bariz saçmalıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

sıkıntım şu,
48lvl'im çoğunlukla hp ve defansif pasif skiller ile ilerledim sonradan atağa yönelecek karakter. gear fena değil ama 2 tane legendery armor yerine başka zımbırtı veriyor 1 de botlar dandik :D bu 3 parça bu kadar önemli mi bilmiyorum ama 42lvl moblar bile anamı ağlatıyor. hardcore'da ne yapıcam bilmiyorum çok zorluyorlar bir dengesizlik mi var?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...