Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satilik Monster Notebook

punishmyheaven

Öne çıkan mesajlar

Sadece wow ve diablo oynamak için geçen sene mayıs ayında aldığım laptopu macbook pro retina display aldığım için satıyorum. özellikleri aşağıdaki gibidir. Garantisi yaklaşık 1.5 sene daha devam ediyordur, faturası mevcut. temiz ve iyi kullanılmış bir cihaz.

Intel® Core™ i7-2670QM 4-Cores; 6MB L3; 2.20GHz > 3.10GHz; 1333 MHz; 45W; 32nm (QS/OEM)
2nd Generation Intel® HM65 Express Chipset
1.5GB GDDR5 nVIDIA® GeForce® GTX 560M 192-Bit DX11
15.6" Full HD ( 1920 x 1080 ) Parlak LED Ekran Sıfır Pixel Hatası
8GB (2x4GB) DDR3 1333MHz CL9 SODIMM
128GB SSD Harddisk
8x Multi DVD +-RW/-RAM WRITER; Dual Layer; Tray Load; SATA
Türkçe Klavye (TR)
2-in-1; 802.11b/g/n WLAN and Bluetooth™ v3.0 Module; Half Mini-Card PCIe Adapter
2.0 MP Kamera
Parmak İzi Okuyucusu
Internal Bluetooth™ v3.0

Satış Fiyatı :1900 TL

istabuldan elden yapilacak satis, (beyoglu)
Sosyal ağlarda paylaş

siteden baktiginiz fiyat 6 ay sonrasina teslimlerde oluyor genelde. kaldi ki urun fiyatinin uzerine 400 tl fazla odeyip hemen siparisi isteseniz dahi 1 ay sonra teslim alabiliyorsunuz.

gerci linkteki urun bir ust sinif benimkinin, bu yuzden alacak kisinin tercihi ve maddi imkanlari soz konusu olacagi icin; mantikli argumanlarla geldiginiz surece her turlu baltayi kabul etsemde arkadasa sapini aynen iade ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

verilen linkten tek tek ozellestirelim de oyle anlatalim sabirla, zira mantikli argumanlarla geldiginiz surece tum elestirilerinizi kabul edebilirim ama sirf laf sokmak amaci ile geldiyseniz ve bos konusacaksaniz pek kaale alinmayacaksiniz.

linke tikladiktan sonra:
16 marta kadar teslim almak istiyorum'u secelim.
i7-3720QM'i secelim.
120GB Kingston HyperX 3K SSD secelim.
Windows 7 Pro secelim.

burada size asagidaki ikinci secenegi sunuyorum iste;
3.536,70 TL KDV Dahil olarak odememizi yapabilir veya 16 yerine 8gb ram, gtx670m yerine gtx560m bulunan az ve temiz kullanilmis bir cihaza 1900tl odeyebilirsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

inyormaynd said:

sostizm said:

Yahu adam kendi malına bi fiyat biçmiş, alıcı çıkarsa satacak ne var bunda bu kadar büyütecek anlamadım.

Öyle bi "adam mı kazıklıyon" durumu göremedim ben burada.

Daha ne durumlar var burada...

1000 tl'lik bir ürünü satan birisi vardı. normal 0 fiyatı 1600 liraydı sanırım. adam 1 hafta kullandım ve bir üst modeli hediye olarak geldi, o yüzden satmak istiyorum gibi bir başlık açmıştı. emin değilim ne olduğuna dair.
adamın biriside çıkıp googledan bulduğu ilk fiyatı koymuştu. "1000TL mi ? oha 100 tl'ye satıyorlar bu sitede!" diye link koymuştu.
o 100 TL'ye satılan ürünün, gerçek aletin aparatı olduğunu anlayana kadar adam baya bi sağa sola saldırmıştı.
böyle tiplerde geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

punishmyheaven said:

verilen linkten tek tek ozellestirelim de oyle anlatalim sabirla, zira mantikli argumanlarla geldiginiz surece tum elestirilerinizi kabul edebilirim ama sirf laf sokmak amaci ile geldiyseniz ve bos konusacaksaniz pek kaale alinmayacaksiniz..

şu sabıra hayranım işte. abicim paticik burası. cik cik çok.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...