Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma - 4

Theridone

Öne çıkan mesajlar

Eternal said:

dördüncü sınıf taraftar modeli tam.. betimlemeler falan.. üç bile degil.. sen olmussun 13 senelik veteran üye.. sen böle konusursan burası olur oldboyz world antudan hallice.. bunca sene böleymiydin üşenmesem arama yapıp post geçmişlerine bakıcam

Gerek yok sampiyon , sen soyle kimleri aldin bu hafta fenere? Adam eksikse ayakkap bulun oyniim.
Sosyal ağlarda paylaş

Myshkin said:

"Stadımızda oynanan Fenerbahçe-Galatasaray Spor Toto Süper Lig müsabakası öncesi, Reyhanlı’da meydana gelen menfur saldırı için yapılan saygı duruşu sırasında, belirli bir grup tarafından dini içerikli sloganlar atılmış, yasadışı bir örgütün propagandasına yönelik pankart açılmaya çalışılmış ve yine aynı grup tarafından bu esnada TC Hükümeti aleyhine protestolarda bulunulmuştur. Tüm taraftarlarımızdan, Fenerbahçe’nin bir spor kulübü olma konusundaki hassasiyetine gereken özeni göstermelerini ve bu tür maksatlı provokasyonlara izin ve icazet vermemelerini, önemle rica ederiz." said:

çapınıza tüküreyim sizin. Aziz Yıldırım içerdeyken ağzına geleni söylüyordu fb sivil toplum örgütüdür, atatürkçüyüz cumhuriyetin bekçisiyiz bilmem ne, taraftar bi hüküet istifa dedi diye yapılan açıklamaya bak.

açıklamanın en komik yanı; gfb dua başlattı, ardından istifayı maraton üst girdi ama yönetim tüm olayları akp gençlik kolları diye kötülediği gfb ye atmış
Sosyal ağlarda paylaş

"Tatar Ramazan" said:

Bu Meyreles 1-2 mactan fazla ceza alirsa satsinlar gitsin ya, zaten ilk geldigi 1 ay disinda Chelseadeki gibi oynadigini gormedik, idareten takildi hep. Piyasasi da var nasilsa, geldigi fiyata yakin satilir iste, mis.

bu sene cok iyi oynicagını düşünüyorum ben meyro'nun..
Sosyal ağlarda paylaş

benjani said:

Myshkin said:

"Stadımızda oynanan Fenerbahçe-Galatasaray Spor Toto Süper Lig müsabakası öncesi, Reyhanlı’da meydana gelen menfur saldırı için yapılan saygı duruşu sırasında, belirli bir grup tarafından dini içerikli sloganlar atılmış, yasadışı bir örgütün propagandasına yönelik pankart açılmaya çalışılmış ve yine aynı grup tarafından bu esnada TC Hükümeti aleyhine protestolarda bulunulmuştur. Tüm taraftarlarımızdan, Fenerbahçe’nin bir spor kulübü olma konusundaki hassasiyetine gereken özeni göstermelerini ve bu tür maksatlı provokasyonlara izin ve icazet vermemelerini, önemle rica ederiz." said:

çapınıza tüküreyim sizin. Aziz Yıldırım içerdeyken ağzına geleni söylüyordu fb sivil toplum örgütüdür, atatürkçüyüz cumhuriyetin bekçisiyiz bilmem ne, taraftar bi hüküet istifa dedi diye yapılan açıklamaya bak.

açıklamanın en komik yanı; gfb dua başlattı, ardından istifayı maraton üst girdi ama yönetim tüm olayları akp gençlik kolları diye kötülediği gfb ye atmış

FB yönetimi gfb'yi akp'ci diye mi biliyo AHAHAHAHAHAHAHAH
AHAHAHAHAHAHAHA
Ulan kombassan konyasporlular bile bilir, gfb ne akp ne ahaha
sizin klüpte oroyin çekiyolar galiba.
Sosyal ağlarda paylaş

o gün evden aceleyle çıkmıştım, hanım çocuğun pazartesi günkü beslenmesini hazırlamıştı, ben de maça gideceğim diye yolluk yaptırdım, aceleyle çıkarken nevaleler karışmış
stad da yerime oturdum, rus taraftarlar vardı, onlar da çocuklarına yiyecek bir şey bakıyorlardı, ceplerinde sadece rubleleri olduğu için bir şey alamadılar ben de topkek filan verdim, nasıl olsa benim sandviç var diye
sonra muslera sahaya çıktı, ısınırken konstarasyonu bozulsun diye tezrhürat yapcaktık acıktığım için sandviçimi aldım gittim tel örgülere, hem karnımı doyurcak hem de musleraya, beyaz tesnli olduğu için peynirli sandviçimi göstercektim, böylece karnı acıkacaktı
ama elimde ki muzmuş, tezrahürat ederken elimde kaldı öyle
yoksa ben asla ırkçılık yapacak biri değilim, kamera kayıtlarından bakılır zaten
Sosyal ağlarda paylaş

valla fener yönetimi çok fena patladı bu sefer, yaptıkları goruntulu basın toplantısından sonra yeni görüntüler çıktı ortaya bütün yalanları çıktı meydana, nasıl toparlayacaklar merak ediyorum.

http://eksisozluk.com/fb-gs-macindaki-irkciligin-yeni-goruntuleri--3833118
Sosyal ağlarda paylaş

Transfer haberleri basladi yaz geldi...
Defansta Afrika kupasindan sonra baya kotulesen Yobo gidiyormus, yerine Terry veya Pepe yaziyorlar ama hikaye tabii.
Defanstaki ikilinin kalitesi ve uyumu basarida en onemli temel faktor, bu istatistiklerle kanitlanmis bisey. Umarim Bekir Egemen gibi sacma adamlar oynatilmaz da, iki saglam yabanci alinir.

Yobo, Ziegler, Krasic, Stoch, Bienvenu gidiyormus, aslinda Meyrelesi de piyasasi varken satsak en guzeli. Normalde Baroni en basta gidecek yabanci ama Aykut adama asik.

Orta sahada Krasic+5m verip Gokhan Inler yaziliyor, adam her yaz getiriliyor umarim bu sefer tutar.

Tupcunun de tepesine binilip 5 yabanci olayindan vazgecirilmesi lazim, Aziz bi hot dese yeter aslinda sdf
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...