Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma - 4

Theridone

Öne çıkan mesajlar

Samimi fikrim şudur; bu artık bizim liglerimizde de görülmeli. Ben şampiyon olmuş bir takımı, ezeli rakip de olsa alkışlamaktan gocunmam. Futbolcusundan taraftarına ve yöneticisine herkesin böyle davranabildiği bir ligimiz olmasını canı gönülden diliyorum.

Akşam RM seyircisi son anlarına kadar delicesine desteklediği takımının yanısıra maç bitiminde Dortmundu da alkışladı mesela.
Sosyal ağlarda paylaş

BlackRose said:

Samimi fikrim şudur; bu artık bizim liglerimizde de görülmeli. Ben şampiyon olmuş bir takımı, ezeli rakip de olsa alkışlamaktan gocunmam. Futbolcusundan taraftarına ve yöneticisine herkesin böyle davranabildiği bir ligimiz olmasını canı gönülden diliyorum.

Akşam RM seyircisi son anlarına kadar delicesine desteklediği takımının yanısıra maç bitiminde Dortmundu da alkışladı mesela.

Taraftarın çoğu alkışlar. Fakat bir kısım hater yine sıkıntı yaratır. GS'lilerde onları ciddiye alır kimse alkışlamadı olur =)
Sosyal ağlarda paylaş

35. saniye baya iyiymiş, alkışlamak lazım ahah.

44. saniye de de cıkan yangını goruyoruzda, anlasılan bazı arkadaslar balık hafızalı, cok cabuk unutuyorlar.

1.52 deki oldboyz : alkış malkış yok. elimizden gelen bütün cirkefligi yapacagız.

su yukarıdaki adamla aynı dusunceye sahip adamlar gelip alkış malkış isteyince baya komik oluyor ya hehe.
Sosyal ağlarda paylaş

erucalavera said:

o maçta en zevk aldığım olaydı zaten suyu yedikten sonra gol attırıp yaptığı hareketler asdf

bide hakem macı durdurup soyunma odasına gittiginde sabrinin taraftara 3 lu cektirmesini izleyen FB li futbolcuların sırıtarak "napıyor lan bu liseli" tripleri priceless ahahahahaha
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...