Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma - 4

Theridone

Öne çıkan mesajlar

“14 Nisan’da Kadıköy’de oynanacak olan Fenerbahçe – Eskişehirspor maçını izlemek için kardeşimle birlikte Kadıköy’e geldim. 43 nolu kapıdan Migros tribününden giriş yaptım. Stat içindeki koridorda biraz yürüdüm. Su almak için büfede 1 dakika kadar bekledim. Bu sırada arkamdaki kalabalıkta kavga çıktığını gördüm. Önüme döndüğümde bacağımda sıcaklık hissettim ve bayıldım. Gözümü açtığımda kendimi sedyede yatar halde buldum. Sonra hastaneye götürüldüm. Beni bıçaklayan şahıs veya şahısları göremedim. Şüphelendiğim kimse yok. Olayla ilgili kimseden davacı ve şikayetçi değilim”

Nasıl demiyor? Çim sahada mı olması lazım adamın?
Sosyal ağlarda paylaş

sen susturulmus demedin ki dayiya, ben de hepsini okumadim ehue.

haberi tamamen okudum da simdi. beyaz tv'de ahmet cakar, cocugun (ki o cocugun buna hakki yoktur, 16 yasinda) ona vermedigi, bir sekilde edindigi ifadeyi gosteriyor. bi kere bu suc. dayi diyor ki, ben tehdit edildim. bunlar ifadeyi polislerden aldi.

ortada bir adli suc var, bu adli suc bir kisinin bicaklanmasi. polis bunun zanlisini aramak yerine fenerbahcenin pesine dusmus. helalz.
Sosyal ağlarda paylaş

Kimse FB nin pesine düsmemis. Burda ilginc olan su, birisi bicaklaniyor statta bu olay raporlara yansimiyor,haber olmuyor bi sekilde gizli tutuluyor.
Birisi beyaztv ye ucuruyor haberi dayiyi ariyolar adam diyor ki biz fb liyiz bizim üzerimizden fb ye zarar veremezsiniz bunu haber yaparsaniz sizi dava ederiz. Ertem Sener de elinden geleni ardina koyma diyor,muhtemelen RoK ele geciriyor polise verilen ifadeyi olay haber oluyor.

Normalde saatlerce üzerine konusulacak olay, bknz. GS-ADS macindaki olay, 2 kisi bicaklanmis denerek geciliyor diger kanallarda programlarda.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...