Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma - 4

Theridone

Öne çıkan mesajlar

S-H said:

stoch ve krasic niye oynamıyor ?

hadi stoch'la kavga falan filan bişeyler olmuş olsa diye düşünüyorum,elinde tvit falan bi bahane veya sorun olabilir de krasic krasic diye 2 sene peşinden koştuğumuz adam niye her maç yedek ?

antremanlarda calismiyor herif, gucsuz

her ikili mucadelede yerde
Sosyal ağlarda paylaş

krasice çok şans verdi aykut. ama yukarıdaki arkadaşın dediği gibi adam güçsüz,bitmiş.
başka bir konu başlığında sneijder için söylediğim ( ve fakat söylediklerimi ısrarla anlayamayan bir zavallı ile yancıları var orada da,neyse)şeyler üç aşağı,beş yukarı krasic için de geçerli...eğer eski krasic olsaydı bu kadar çabuk Türkiye'ye bırakmazlardı.genel olarak bitmiş ya da bir şekilde uyum sağlayamamış oyuncular avrupa'nın büyük takımlarından bizim takımlara geliyorlar ne yazık ki...istisnalar kaideyi bozmasın ama genel durum bu.
Sosyal ağlarda paylaş

krasiç ilk başlarda baya kötüydü
hatta gs ile oynadıgımız süper kupa maçını kaybetmemizdeki en büyük etmenlerden biriydi (gerçi o kadar yeni transferi oyuna sokanda aykut hoca )

son olarak sanırım bursayl olan kupa macında oynadı ve o maçta istekliydi baya
şayet kalırsa gelecek sene daha iyi olacağını düşünüyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Aykut zaten Krasici aldirtmakla basta yapti hatayi. Kontraatak topcusu buyuk takimda oynayamaz TRde.

Rakipler zaten kapanip oyunu geride kabul ediyor, nereye gidecek bu kosup kosup defansa tosluyor iste haliyle.
Oysa ayni tip Dia'yi guc bela yeni satmissin, insan akillanir ders alir ama nerdee. Yaza Krasici de satariz yari fiyatina.

Ben asil Stocha uzuluyorum, AML-AMC heryerde oynayan ve canavar gibi driblingi, sutu, pasi olan adami ziyan etti sivadi icould, o taptigi Baroni kutugu sanki cok mucadele ediyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...