Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma - 4

Theridone

Öne çıkan mesajlar

fizban said:

nihat özdemir fenerbahçe ikinci başkanı değil ki artık. bayağıdır yönetimde değil hatta. aziz yıldırım kovdu yönetimden.

Sekipten agzi yaninca Sike, tesvik gibi olaylari daha kolay yapabilmek icin iste, artik yonetici degil bizi baglamaz argumanini kullanabilceksiniz

Azizdevreye girdi iste normal yollardan samp olamayacaklarini anlayinca
Sosyal ağlarda paylaş

DeathLord said:

Yoo ben bu parayla yenebilir yenemez demiyorum sadece ne kadar etik bu olay diyorum. 30. hafta Elazığ GS maçında kemik sesleri gelir 3-5 kişi sakatlanırsa farklı şeyler yazılır ama onu da söyleyeyim.

Dediğim şey şu. 100.000 dolar nerede takımın Süper Lig'de kalıp gelirlerini katlaması nerede? Zaten alt lige düşerse o 100.000'i bile bulamayacak takım, söz konusu olan para 4-5 milyon lira olsa neyse

Zaten kendi kendilerine gaza gelmeleri lazım ligde kalalım yea diye

Bu Galatasaray'ın o şartlarda CL gruplarından çıkması daha olası olan Cluj'a 250.000 euro'luk şike teklif edip bağnaz fenerlilerin şike var böhühühü demesi gibi birşey
Sosyal ağlarda paylaş

ikisi farklı şeyler. Senin dediğinde Cluj bi cebinden çıkıcak para için diğer taraftan para aldı muhabbetine benziyor.

Burda Elazığ 30. haftaya garantilemiş mi olur, düşmüş mü olur hala mücadelede mi olur bilemem.

Benim bildiğim FB yönetiminin hala ilişki içinde olduğu (avukatlık yaptırdığı) adamın gidip ligdeki bir takıma 100.000 dolar da olsa 100 dolar da olsa para vermesinin etik görünmediği.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi biz de Plzen'e Beylerbeyi'nin antrenman tesisleri tahsis ettik çalışsınlar diye. Olur öyle ufak şeyler

Demek istediğim teşvik değişik bir kavram, Elazığ'a ne kadar teşvik verirsen ver Galatasaray Arena'da top diye oynar adamlarla. Ha Elazığ o maça kadar kümede kalmayı garantiler o zaman konuşuruz bunu
Sosyal ağlarda paylaş

Elazığspor resmi internet sitesinden konuyla ilgili yapılan açıklama şu şekilde:

Elazığsporumuza maddi destek sağlamak amacıyla Elazığ Valimizin öncülüğünde Milletvekillerimiz ve Belediye Başkanımızın da katılımıyla başlatılan kampanyaya, değerli hemşerimiz İşadamı Sayın Vehbi Bilgin ve İş ortağı Fenerbahçe ikinci Başkanı İşadamı Sayın Nihat Özdemir 100.000 lira destek vermişlerdir.

Ligde kalma mücadelesi veren takımımıza maddi desteklerini esirgemeyen değerli hemşerimiz İşadamı Sayın Bilgin ve İş ortağı Fenerbahçe ikinci Başkanı İşadamı Sayın Özdemir'e Elazığspor camiası adına şükranlarımı sunuyorum.

Etik veya değil yine de tartışılabilir ama olay sadece Nihat gitmiş birden bire Elazığspora para vercem lan ben çekilin demiş değil yani :)

Hatta bu abiler keseyi açmışken coşmuşlar,

Fenerbahçe 2. başkanı Nihat Özdemir ve Bilgin Elektirik A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Vehbi Bilgin Elazığ'da 30 derslikli okul yaptıracak.

Elazığ Milletvekili Necati Çetinkaya, LİMAK Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir ve Bilgin Elektirik A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Vehbi Bilgin ile Elazığ Valisi Muammer Muşmal'ı makamında ziyaret etti. Ziyaret sırasında değerlendirme yapan Çetinkaya, Nihat Özdemir ve Vehbi Bilgin'in bölgede 3 baraj yaptıklarını hatırlatarak, "İş adamlarımız 2008 yılında başlayıp bitirmek üzere Elazığ merkez, Karaçokan ve Kovancılar ilçesinde 10'ar olmak üzere 30 derslikli okul yaptıracaklar. Ülkemizin kalkınması için gerekli olan ilim ve irfan yuvalarının yapılmasında Nihat Özdemir ve Vehbi Bilgin her zaman öncü olmuşlardır." dedi. Necati Çetinkaya, Anadolu'nun bir çok bölgesinde okul yaptıklarından dolayı Özdemir ve Bilgin'e teşekkür ederek, bu teşebbüslerin diğer iş adamlarınada örnek olmasını diledi.

Sosyal ağlarda paylaş

BlackRose said:

Elazığspor resmi internet sitesinden konuyla ilgili yapılan açıklama şu şekilde:

Elazığsporumuza maddi destek sağlamak amacıyla Elazığ Valimizin öncülüğünde Milletvekillerimiz ve Belediye Başkanımızın da katılımıyla başlatılan kampanyaya, değerli hemşerimiz İşadamı Sayın Vehbi Bilgin ve İş ortağı Fenerbahçe ikinci Başkanı İşadamı Sayın Nihat Özdemir 100.000 lira destek vermişlerdir.

Ligde kalma mücadelesi veren takımımıza maddi desteklerini esirgemeyen değerli hemşerimiz İşadamı Sayın Bilgin ve İş ortağı Fenerbahçe ikinci Başkanı İşadamı Sayın Özdemir'e Elazığspor camiası adına şükranlarımı sunuyorum.

Etik veya değil yine de tartışılabilir ama olay sadece Nihat gitmiş birden bire Elazığspora para vercem lan ben çekilin demiş değil yani :)

Hatta bu abiler keseyi açmışken coşmuşlar,

Fenerbahçe 2. başkanı Nihat Özdemir ve Bilgin Elektirik A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Vehbi Bilgin Elazığ'da 30 derslikli okul yaptıracak.

Elazığ Milletvekili Necati Çetinkaya, LİMAK Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir ve Bilgin Elektirik A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Vehbi Bilgin ile Elazığ Valisi Muammer Muşmal'ı makamında ziyaret etti. Ziyaret sırasında değerlendirme yapan Çetinkaya, Nihat Özdemir ve Vehbi Bilgin'in bölgede 3 baraj yaptıklarını hatırlatarak, "İş adamlarımız 2008 yılında başlayıp bitirmek üzere Elazığ merkez, Karaçokan ve Kovancılar ilçesinde 10'ar olmak üzere 30 derslikli okul yaptıracaklar. Ülkemizin kalkınması için gerekli olan ilim ve irfan yuvalarının yapılmasında Nihat Özdemir ve Vehbi Bilgin her zaman öncü olmuşlardır." dedi. Necati Çetinkaya, Anadolu'nun bir çok bölgesinde okul yaptıklarından dolayı Özdemir ve Bilgin'e teşekkür ederek, bu teşebbüslerin diğer iş adamlarınada örnek olmasını diledi.

gsliler vanishi basmış yine 2. alıntıyı okuduktan sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bu Necati Çetinkaya çok meraklıdır okul falan yaptırtmaya, zaten kendisi de aslen Elazığlıdır, tabi güzel bir şey devletin bu tür görevlerini "siz bilmemne barajlarını yaptınız, bi sürü iş bitirdiniz, oralardan parayı götürmüşsünüzdür yapın bakim şuraya bir iki de okul" mantığıyla iş adamı/müteahhit vsye yıkmak.

Hazır eller kasaya gitmişken bir iki de Elazığspora verin lan işte delirtmeyin adamı dediyse (ki sert bakışlıdır, Ordu'da da valilik yaptı biliriz kendisini) bunlar da tabe lan nolcak diyip bi sakal da oraya atmışlardır işte.

:p
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...