Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Albüm #10

mulgear6

Öne çıkan mesajlar

zaten aslında kime ne tabii.

edit; tek fark, sen zaten anlatmadığın şeyleri history ara bul ile öğrendiğin için aslında gizli değil. senin gibi uğraşsa birisi görür o dramaları sanırım. ha farklı biri sana özel olarak anlattıysa ortalığa yaymamak doğrusu tabii
Sosyal ağlarda paylaş

Kapinin diğer meyve sularından bi farkı yok arkadaşlar. Hepsi aynı yerden alıp aynı şekilde üretip paketliyor. Belki biraz fazla belki biraz az sitrik asit, o kadar.

Bu arada meyve suyu alırken de %100 meyve suyu tercih edin, meyvenin doğal içerğine en yakın olan o.

Reklamları dinlediniz.
Sosyal ağlarda paylaş

Llama said:

http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/522726_10151453484384394_292834263_n.jpg

solundaki..........................................................

huun said:

http://img.photobucket.com/albums/v734/huun/hcghfx_zps757daaf8.jpg

birkaç bin kere fabrikalara girdim, çıktım ; ama hayatımda ilk defa kafama baret giymek zorunda kaldım. bunca yıl başarıyla kaçtığım şey gün geldi kafama tünedi. güvenlikle yaptığım savaşı kazanıp, iş güvenliği bilmem nesine mağlup oldum. bakayım bari nasıl olmuş kafamda diye merak etmiştim. bu arada hala ne kadar kızgın olduğum görülebiliyor.

kahrolsun yeni iş güvenliği yasası. en çok kızdığım nokta, asit havuzları, zehirli gazlarla dolu bir yere kafada kaseyle girmek.

aaaa

amcaymış lan bu.

saygılaarr
Sosyal ağlarda paylaş

cempostaci said:

şimdi bir topicte lafı geçti. kadınlar forum üyelerinin densizlikleri yüzünden forumu bırakıyorlarmış. yalan bu.
ben kısaca özet geçeyim gözlemlerimden yola çıkarak.
bir kaç bayan üye zaten ayda yılda bir giriyor buraya, forumu unutuyor yani aklına gelirse giriyor.
ama bir dönem günde en az 50 post atan bayan üyeler vardı onlara ne oldu peki ? banlanmadılar ama neden ortalarda yoklar diyorsanız alın size cevabı.
forumdan bir erkek arkadaş yaparak mutlu mesut 3 - 5 ay geçirdiler. kimisi bunu sakladı, kimi saklamaya çalıştı ama beceremedi. bir şekilde öğrenildi.
lakin gün geldi çattı ayrılıklara. bu çift ayrıldı. forumdan sevgili mi yapılırmış arkadaş. ayrılan çiftte erkek tabi ki forumda takılmaya devam etti ama kız ben artık burada takılamam, bir sürü kişi benim bu çocukla eski sevgili olduğumu, seviştiğimi biliyor. ben burada duramam diyerek bıraktı forumu.
özet budur. sanmayın ki sizin yaptığınız densizliklerden bırakıyorlar forumu. kendi kızsal nedenleri var.
ha eski üyeler buna dahil değil. eski dediğim 2004 - 2003 öncesi. onlar zaten kocaman üyelerdi evlendiler çoğu çoluk çocuk karıştılar. 2005 ve sonrası için geçerli bu.
biraz geriye giderseniz bir sürü örnek görebilirsiniz.
kesin ban geliyor bana ama hadi hayırlısı.

Selam 0ne

Stalker leveldan yola cikarak
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...