Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Albüm #10

mulgear6

Öne çıkan mesajlar

cempostaci said:

şimdi bir topicte lafı geçti. kadınlar forum üyelerinin densizlikleri yüzünden forumu bırakıyorlarmış. yalan bu.
ben kısaca özet geçeyim gözlemlerimden yola çıkarak.
bir kaç bayan üye zaten ayda yılda bir giriyor buraya, forumu unutuyor yani aklına gelirse giriyor.
ama bir dönem günde en az 50 post atan bayan üyeler vardı onlara ne oldu peki ? banlanmadılar ama neden ortalarda yoklar diyorsanız alın size cevabı.
forumdan bir erkek arkadaş yaparak mutlu mesut 3 - 5 ay geçirdiler. kimisi bunu sakladı, kimi saklamaya çalıştı ama beceremedi. bir şekilde öğrenildi.
lakin gün geldi çattı ayrılıklara. bu çift ayrıldı. forumdan sevgili mi yapılırmış arkadaş. ayrılan çiftte erkek tabi ki forumda takılmaya devam etti ama kız ben artık burada takılamam, bir sürü kişi benim bu çocukla eski sevgili olduğumu, seviştiğimi biliyor. ben burada duramam diyerek bıraktı forumu.
özet budur. sanmayın ki sizin yaptığınız densizliklerden bırakıyorlar forumu. kendi kızsal nedenleri var.
ha eski üyeler buna dahil değil. eski dediğim 2004 - 2003 öncesi. onlar zaten kocaman üyelerdi evlendiler çoğu çoluk çocuk karıştılar. 2005 ve sonrası için geçerli bu.
biraz geriye giderseniz bir sürü örnek görebilirsiniz.
kesin ban geliyor bana ama hadi hayırlısı.

yok genelde bi rezaletleri çıkıyor, kaçıyorlar.

Aksine forumdan tanışıp sevgili olanlar ayrılıyor, sonra tekrar kalıyorlar yani forumda. Zaten çok fazla kadın olmadıgı için forumda statistige bile gerek yok, elin parmagını geçmiyolar.

Dory yok, skandal.
Nil neden gitti bilmiyorum.
alatariel skandal zart zurt.

ama diger hatunlar ayrılmış, ayrılmamış olsunlar buradalar yani.
Sosyal ağlarda paylaş

ya genelde yazdığım kalıyor ama banlanma tehlikesi var.
sana ne insanların hayatından diyerek insanlar şikayet edebilirdi. o yüzden.
ama genel olarak özet, jim_e_rustler'ın yazdığı üyelerin hepsi dramaya gitmiş. hepsi sevgili muhabbeti yüzünden gitmiş. bir kaç tane daha var onlarda aynı şekilde. hatta öyle ki üyelerden birisine avrupa birliği komisyonu madalya vermiş ilişkileri taze tuttuğu için.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...