Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Daggerfall

batuhan

Öne çıkan mesajlar

said:
HellHound, 17 Kasım 2004 11:12 tarihinde demiş ki:
oyle degil Battlespire Elder Scrolls dunyasinda gecse de, Arena-Daggerfall-Morrowind(-Oblivion)'in olusturdugfu seriye ait degil, tipki su anda adini hatirlayamadigim Elder Scrolls Adventure'i gibi ayri degerlendiriliyor

ben seri sıralaması yapmadım çıkardıkları oyunların sıralamasını yazmıştım.

Adventure dediğin Redguard mıydı ?[signature][hline] Where are you tonight?
Wild flower in starlit heaven
Still enchanted in flight
Obsessions lament to freedom.......

[Bu mesaj Daggerfall tarafından 17 Kasım 2004 11:41 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Whitehaven, 17 Kasım 2004 11:11 tarihinde demiş ki:
morrowindde vampir olma olayida vardi sanirim gorevin birinde baya bir kaynasiyordukda nasildi hatirliyamadim varmi hatirliyan

Önce vampir bulman lazım:)
Sana dmg verdikten sonra sağ altta bir işaret belirecek eğer 3 gün içinde cure yi uygulamazsan vampir oluyosun.Sonra yine cure uygulayabilirsin,vampirlerle ilgili olan kitabın içinde hepsi ayrıntılı olarak yazıyo.[signature][hline]He stands in the shadows of his lord,Dreagloth,drinking in the dark energies of the Vault.
Sosyal ağlarda paylaş

Daggerfall bitirebilen yok di mi?

Yani hile pathini kullanmadan...

Gerçi bazı dungeonlarda o kadar çok bug var ki, hile değil de devam edebilme aracı olarak ben kullanmıştım.

MUHTEŞEM bir oyundur. bir benzeri daha olmamıştır, sanırım bizlerin beklentileri de çok yükseldi, dolayısıyla dönemi itibarıyla olamayacaktır da.[signature][hline]COH:
AdaSu Science Balster AR/Elec.Manup.
Usta Science Dark Melee/Regen
Baloncu Natural Defender Force Field/Radiation
Sosyal ağlarda paylaş

Guard almak derken guard kesmekten bahsediyorsun sanırım. Önce at çal bir dükkandan. Sonra ileri-geri hamle yaparak silah savur. İlk seviyelerde ancak böyle kesebilirsin. Alternatif olarak etrafı boş olan yerde ok kullanabilirsin.[signature][hline]Kanatlarım olsaydı bağışlayıcı olur muydum ?
Boynuzlarım olsaydı gülüşümü gizleyen alevler olur muydu ?
Sosyal ağlarda paylaş

lol ben werewolf olup binadan binaya atlıyodum(100 bilmem kaç jumping vardı.. runingde bi o kadar) .. Sonra bi tane magical dai-katana'm vardı.. Her vurduğumda deli life steal yapıyordu hiç ölmüyodum.. Ne günlerdi.. peh..[signature][hline]Touch of death is never gentle...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Selocan, 18 Kasım 2004 22:08 tarihinde demiş ki:
Guard almak derken guard kesmekten bahsediyorsun sanırım. Önce at çal bir dükkandan. Sonra ileri-geri hamle yaparak silah savur. İlk seviyelerde ancak böyle kesebilirsin. Alternatif olarak etrafı boş olan yerde ok kullanabilirsin.

yok yaaa silahla sanki gard alıyoduk yani vurunca karşı taraf zarar vermiodu böyle geri çekilince falan.. ya da ben yanlış hatırlıyorum..[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 yıl sonra ...
Daggerfall oynarken 1/3 ajanda sayfası dolusu NOT almıştım kendime. Silahlar, aletler, questler, özellikler...

OVERALL Oyun geçmişimde hiçbir oyuna daha fazla zaman harcamadım. İnternetten "tam çözüm"ünü arattığım İLK oyun da daggerfall'du ayrıca. Yazsam daha iyisini yazarım demiş, kendimi gazlamıştım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...