Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

0ne'ın İngilizce ile imtihanı

sipeyskeyk

Öne çıkan mesajlar

0ne said:

sipeyskeyk said:

0ne said:

dur şimdi dur adam orgazmın doruklarında

ne de olsa ilk kez yapıyo

biraz zevkini cıkarsın izin verin..

Dedi bakir and proud.

25 sene benimkinin basını tuttu ordan biliyo

kıps ;)

daha bikaç sene önce ben kendimi evlenceğim kadına saklıyorum o zamana kadar bakir kalıcam diye yazmıştın. bence ordan biliyodur.
Sosyal ağlarda paylaş

birinin ingilizcesinin düzeyi ile dalga geçmeye çalışmak, bunun için üşenmeden topic açmak, ss koymakla uğraşmak nasıl bir yetersizlik örneğidir. sanki herkes baba parasıyla özel okullarda okuyor, baba parasıyla yurt dışında fink atıyor. ve sanki bunları yapmak, ingilizce düzeyi iyi olmayanlarla dalga geçme hakkı veriyor. yazık!

edit: one'ın ingilizcesiyla dalga geçildiğini biliyorum ve hiç hoşuma gitmiyor.adam kendi olanaklarıyla, kafasını gözünü yara yara da olsa öğrenmeye, geliştirmeye çalışıyor, takdir ediyorum. kimsenin başka birisinin bilgi düzeyiyle dalga geçmeye hakkı olduğunu sanmıyorum. zaten kişilik olarak belli bir düzeye gelebilmiş insanların bu tür eğlence tarzları olamaz bana kalırsa.ancak katedilecek çok yolu olanların eğlenme tarzı olabilir bu.
Sosyal ağlarda paylaş

idilik said:

birinin ingilizcesinin düzeyi ile dalga geçmeye çalışmak, bunun için üşenmeden topic açmak, ss koymakla uğraşmak nasıl bir yetersizlik örneğidir. sanki herkes baba parasıyla özel okullarda okuyor, baba parasıyla yurt dışında fink atıyor. ve sanki bunları yapmak, ingilizce düzeyi iyi olmayanlarla dalga geçme hakkı veriyor. yazık!

edit: one'ın ingilizcesiyla dalga geçildiğini biliyorum ve hiç hoşuma gitmiyor.adam kendi olanaklarıyla, kafasını gözünü yara yara da olsa öğrenmeye, geliştirmeye çalışıyor, takdir ediyorum. kimsenin başka birisinin bilgi düzeyiyle dalga geçmeye hakkı olduğunu sanmıyorum. zaten kişilik olarak belli bir düzeye gelebilmiş insanların bu tür eğlence tarzları olamaz bana kalırsa.ancak katedilecek çok yolu olanların eğlenme tarzı olabilir bu.

(efsane post olabilir)

bi de

edit ? nasıl alta işletmeden edit attın kardeş?
Sosyal ağlarda paylaş

olay gayet komik. ingilizcesi yetemeyenler ve speysi sevmeyenler hemen karşı çıkmış asdf.

0ne'ın ingilizce olayı senelerdir sürüyormuş alay edilebilir gayet de. (ben bi tek pati albümdeki kurs fotoğrafını görmüştüm ama ona rağmen güldüm)

0ne yani, her şeyiyle ilgili alay edilir yani.
Sosyal ağlarda paylaş

idilik said:

biri efsane postlara koysun üşendim.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...