Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

tez jürisi ikram

L'amante

Öne çıkan mesajlar

teşekkür için yaa. benimle sabırla uğraştın teşekkür ederim manasında... ama mezun olduktan sonra yaptırırım tabii:)
wastyrx said:

Napıyorsunuz abi çiçek ney evlenme de teklif etseydin üstüne?

Adamlar seni dinlerken ağzına atabileceği bişiler koy bi de içecek falan bitti gitti abartmayın o kadar
Sosyal ağlarda paylaş

Dünyanın her yerinde olan bir şeymiş bu. İlk duyduğumda bana da garip gelmişti ama siz de amma abarttınız. Hocaya ben yapılacak bir şey var mı diye sordum üstü kapalı. O da burada yaşayanlar imkanları ölçüsünde ikramda bulunuyorlar dedi. Söylemese daha mı iyiydi. Okulumu ve hocalarımı seviyorum:)
Sosyal ağlarda paylaş

L'amante said:

Dünyanın her yerinde olan bir şeymiş bu. İlk duyduğumda bana da garip gelmişti ama siz de amma abarttınız. Hocaya ben yapılacak bir şey var mı diye sordum üstü kapalı. O da burada yaşayanlar imkanları ölçüsünde ikramda bulunuyorlar dedi. Söylemese daha mı iyiydi. Okulumu ve hocalarımı seviyorum:)

wastyrx said:

Adamlar seni dinlerken ağzına atabileceği bişiler koy bi de içecek falan bitti gitti abartmayın o kadar
Sosyal ağlarda paylaş

abi been there done that.

daya kuru pastayı ayrıntıyı düşünme.konuyla bu kadar ilgilenmenin altında zaten bilinçaltındaki yetersizlik hissiyatı yatıyor diye tahmin ediyorum. tezin yetersizse zaten maymun kiralayıp jüriye maymuna muzu soydurup jüriye teker teker yedirtmek suretiyle hakiki seyşller muzu ikram bile etsen korktuğun şey başına gelecektir.

kasma o yüzden.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...