Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ateiste havaalanında dayak girişimi

Aket-Atum

Öne çıkan mesajlar

herkes gercekleri biliyor kurnazlık yapmaya gerek yok türkiyede müslümanlık ile ilgili yapabilecegin saka imam seviyesidir bir mertebe daha yükseltemezsin ama baska dinlerin yada inancların kitaplarından ünlü düsünürüne yada peygamberine artık adına ne dersen her türlüsü ile dalga gecebilirsin .Müslümanların cogu ergen kız gibi gözümde daha da ötesi deil

p.s. hatta yurtdısında bile öyle sayılır genel olarak müslümanlarda tahhamülsüzluk var cok kolay trolleniyorlar
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

eleştirmek ve dalga geçmek kavramları karışıyor arkadaşlar. eleştirmek; sonuna kadar, allah'ına kadar varım. ama dalga geçmek deyince aşağılamak, hakir görmek şeklinde anlıyorum.

dalga geçmekle aşağılamak aynı değil.
dalga geçmek gayet normal aslında kötü bi yanı yok insanlar komplekslerinden dolayı bu kelimeyi biraz yanlış anlıyorlar kanımca.dinle dalga geçersin ama karşındaki kişiyi kırmadan yapmak saygı meselesidir. biraz sakin olup düşünmeyi öğrenmesi lazım insanların içgüdülere göre yaşamaktan sekin lütfen.
Sosyal ağlarda paylaş

Din bir yolculuktur. Budist yada Musevi yada Islama inanan kisilerin kendi baslarina kucuklukten yola cikarak basladigi bir yolculuktur. Bunu toplumsal bir algiymis gibi gutmeye devam eden avrupa toplumu ve ortadogu toplumu bu algi icinde bir yuzyil daha debelenecek gibi gorunuyor. Uzuldugum nokta bu yolculuklarini yarim birakip baskalarininda kendi yolculuklarina mani olmaya calismalari. Atheist olan kiside kendi icinde yine bir yolculuk icindedir. Bu sebeble neden bu kadar zor bunu kestiremiyorum bir baskasinin farkliligini kabullenmek. Kisaca birbirimize saygi duyup herkesin kendi yolculugunda ilerlemesine sessiz kalmaliyiz.
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

Sevdigim bir arkadasim cunku; ne diye sacma seylerle vakit harcasin, ac kalsin, alkolden uzak kalsin?

Ayrica mantikli bir din tartismasi yurutup tepede cikmak hosuma gidiyor acikcasi.

adam niye alkolden uzak kalsın dedi ya?

sen benim kızımı döndürmeye çalışcan, beynini yıkayıp kandırmaya çalışcan, alkol'e başlatıcaksın?

burdan alkol kullanmadıgım anlamı çıkmasın, ama alkol'ün iyi birşey oldugunu, kötü şeylere çok kötü şeylere yol açtıgını inkar etmek gerçekten şeytani bir insanın işidir.

kusra bakma ama ben seni öldürürüm :) mecazen tabiki :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...