Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ankarada Kedi Arıyoruz Biz O_o

wastyrx

Öne çıkan mesajlar

Pek yakın bi arkadaşım kedi alıcam diye tutturdu çok bi bakamadım sahiplendirme konularına ama ilk sayfada bulamadım biraz da şey; çok fazla işim var o yüzden kolaya kaçacağım metnide ona yazdırdım zaten ^_^

''Ankarada yavru kedi arıyoruz. Cinsi türü falan önemli değil, bakamayacak olan birinin elinden alıp bi yuva vermek amaç. Böyle bir şey yaparken de önce patiye soralım dedik, burdan bulamazsak artık barınak falan önerebilecek biri var ise pek güzel olur.''

Masrafıymış, işte yeriymiş, yurduymuş hiç önemli değil alacak kişinin hali vakti yerinde ve de kediye benden daha iyi bakacak bi yapıya sahip. Şimdiden çokça teşekkür ederiz.
Sosyal ağlarda paylaş

İlk amaç biri bakamıyorsa falan ya da yavrusu olduysa onları almaktı da sanırsam pek görmediler ya da yok öyle bir durum. Artık bi elmadağda barınak varmış oraya gideriz ya da alternatif buluruz. 500 lira çok geldi bir de bilmiyorum hiç fiyatları falan ama laraken ya da archangel 3xx e ankara kedisi neyim aldılardı safkan onlar daha sevimli len O_o

Bir de fistoş bi git ya allahını seversen =)
Sosyal ağlarda paylaş

Ben kediyi veterinerden aldım dikmende bir yerde. Yıllık olarak her türlü aşısı ve kedi dahil 700 lira falan bir para verdik 1 sene için. Veterinerin tek istediği yemeğini vs bokunu püsürünü benden alın gerisi önemli değil. Yani eğer cins kedi istiyorsan bu tip bir veterinerle anlaşabilirsin belki.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...