Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kız arkadaşım hamile, ne yapacağım?

kumathros

Öne çıkan mesajlar

Frostbite said:

Seele said:

BonePART said:

Dışarı boşalma orta çağ çözümü işte. Takvim korunmasıyla (ayın sadece kadınlarda doğurganlık riskinin en düşük olduğu dönemlerde sevişme) kullanırsan efektifte niye riske giresin yane.

İncesi var bilmemnesi var. Hapı var. Vasektomisi var. Yaptır bişi.

Çok sıkıntıysa toşaklara tekme atalım.

takvim olayi yalan 45 yasinda bir arkadas 23 yasindaki bi kizi hamile birakti. kiz yanlis hesaplamis.

ayrica gecmis olsun. kizda aldirmak istiyorsa sorun yok. piskilojik olarak baya zor olacak. gerekirse profesyonel yardim alin.

Kusura bakma da abi arkadaşın p.ştun önde gideni,bayrak sallayanıymış..
45 yaşındasın sanki 0 tecrübeli ergen gibi birde hamile bırakıyorsun..
gerçi tekrar düşündümde o durumlarda farklı şeyler olabilir.ama yine arkadaşın daha temkinli davranabilirdi..bu devirde takvim yöntemi ney la!

abi adam tuttugunu öpen bir tip zaten. ama kizi en azindan ortada koymadi cocuguna bakiyor ayni eve tasindilar felan.
Sosyal ağlarda paylaş

Sevişte düzgün insanlarla seviş işte yani hamilelik bu dertlerin en kolay çözümlenebileni. Yani kız hamile kalabiliyorsa korundugun halde sana da her turlu mikrop geçebilir demek aslında.
Suark said:

sevişmiyorum lan bidaha
bunebe
2 tane prezervatif takıcam olmadı üst üste
Sosyal ağlarda paylaş

_Rave said:

eklego said:

hayır kendinin belli bir sene evvel benzer bir sevişme sonucunda dünyaya geldiğini bilmiyorsan ne uraşıyorsun anlamam

Bana hiç söyleme bile abi şunu.Doğumumdan 9 ay çıkarınca annemle babamın düğününün 2 ay falan öncesine denk geliyo:(

ahaha daha güzel severek arzulayarak yapmislar seni. sen bir ask cocugusun.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...