Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kız arkadaşım hamile, ne yapacağım?

kumathros

Öne çıkan mesajlar

Sadece kıl yanetkisi degil. Kilo da yapabiliyor haplar ama regl düzenleyici etkisi de var yani kız arkın kabul ediyorsa hap kullanmayı erkeğe susmak düşer ama etmiyorsa hap kullan hap kullan demeye hakkın yok çünkü artık erkek için de gebe kaldırmayan önlemler mevcut.
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:

Dışarı boşalma orta çağ çözümü işte. Takvim korunmasıyla (ayın sadece kadınlarda doğurganlık riskinin en düşük olduğu dönemlerde sevişme) kullanırsan efektifte niye riske giresin yane.

İncesi var bilmemnesi var. Hapı var. Vasektomisi var. Yaptır bişi.

Çok sıkıntıysa toşaklara tekme atalım.

takvim olayi yalan 45 yasinda bir arkadas 23 yasindaki bi kizi hamile birakti. kiz yanlis hesaplamis.

ayrica gecmis olsun. kizda aldirmak istiyorsa sorun yok. piskilojik olarak baya zor olacak. gerekirse profesyonel yardim alin.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada psikolojik olarak çok etkilenilmiyor eğer erken müdahale edilir ve cenin hormonları sapıttırmamış ise. Ama 2-3 ay geçmişse denilen gibi yardım almak yararlı olabilir.
Esas problem kız kürtajı kabul etmiyorsa zaten ha kız zaten kabul ediyorsa o zaman olay uzamadan adam gibi hallettirilmesi en mantıklısı.
Sosyal ağlarda paylaş

Kızın olursa bakar sana ama onunda erkek arkadaşı korunmadığı için kürtaja gitmesi gerektiği günler kendi altını değiştirirsin bi zahmet. :P
İlahi adalet.
_Rave said:

Absolut said:

Rave onun yerine sen vasektomi yaptır hem kız arkın hormon yuklemesi yapmasın hem de aklın rahat beraber olursun risk olmadan.

Pipimi elletmem.

Bide belki ilerde bana alzheimer olunca baksın diye çocuk yapmam gerekir.
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:

Sadece kıl yanetkisi degil. Kilo da yapabiliyor haplar ama regl düzenleyici etkisi de var yani kız arkın kabul ediyorsa hap kullanmayı erkeğe susmak düşer ama etmiyorsa hap kullan hap kullan demeye hakkın yok çünkü artık erkek için de gebe kaldırmayan önlemler mevcut.

Silah dayayın demiyorum abi zaten.Ama kız arkadaşınız hamile kalıcak diye çok korkuyosanız açıklayın kız arkadaşınıza takdir ona kalsın diyorum sadece..Hatta çoğunda söylemenize bile gerek yok yani bilir onlar işini.

Neyse abi forumdaki herkes makine gibiymiş zaten aylardır el memlekette elimle el ele moralim bozuldu zaten:(
Sosyal ağlarda paylaş

Devlet son senelerde cok isguzar, dikkat et kizin ailesine "tebrikler kiziniz kurtaj oldu" falan diye mesaj atmasinlar.

bu kadar korunduktan sonra bu olaya artik araba kazasi gibi yaklasmak oturup sakin sakin dusunmek lazim ama tabi ana babaya anlatilmaz bu da.
bunlarin ustune eklenebilecek en mantikli sey herhalde takvim takip etmek olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

_Rave said:

Absolut said:

Silah dayayın demiyorum abi zaten.Ama kız arkadaşınız hamile kalıcak diye çok korkuyosanız açıklayın kız arkadaşınıza takdir ona kalsın diyorum sadece..Hatta çoğunda söylemenize bile gerek yok yani bilir onlar işini.

Neyse abi forumdaki herkes makine gibiymiş zaten aylardır el memlekette elimle el ele moralim bozuldu zaten:(

güzel anlat taktir ona kalsın diyorsunda, bunu anlatıyorsun sonra ateşli bir anda hatırlatıyosun lan bak felan diye oda birşey olmaz ben istiyorum felan diyor sende kafada yeşili yakıp devam ediyorsun. arkasından 1 hafta sonra adet günü 2 gün geciktimi başlıyor mevzu.

BEN İSTESEMDE SEN HAYIR DEMELİYDİN !!..

hadi çık içinden.
Sosyal ağlarda paylaş

Seele said:

BonePART said:

Dışarı boşalma orta çağ çözümü işte. Takvim korunmasıyla (ayın sadece kadınlarda doğurganlık riskinin en düşük olduğu dönemlerde sevişme) kullanırsan efektifte niye riske giresin yane.

İncesi var bilmemnesi var. Hapı var. Vasektomisi var. Yaptır bişi.

Çok sıkıntıysa toşaklara tekme atalım.

takvim olayi yalan 45 yasinda bir arkadas 23 yasindaki bi kizi hamile birakti. kiz yanlis hesaplamis.

ayrica gecmis olsun. kizda aldirmak istiyorsa sorun yok. piskilojik olarak baya zor olacak. gerekirse profesyonel yardim alin.

Kusura bakma da abi arkadaşın p.ştun önde gideni,bayrak sallayanıymış..
45 yaşındasın sanki 0 tecrübeli ergen gibi birde hamile bırakıyorsun..
gerçi tekrar düşündümde o durumlarda farklı şeyler olabilir.ama yine arkadaşın daha temkinli davranabilirdi..bu devirde takvim yöntemi ney la!
Sosyal ağlarda paylaş

cempostaci said:

Apis said:

Boşalma öncesinde de bir miktar sperm dışarıya çıkar. Ki bu miktar bu olayda da olduğu gibi hamileliğe sebep olabilecek miktar. O yüzden dışarı boşalmak bir korunma yöntemi değildir, bir halta da yaramaz. Bu konuda taviz vermeden PREZERVATİF KULLANIMI ŞART.

oda yırtılıyor ama :(
2 kere geldi başıma. gayet insancıl bir şekilde sevişirken oldu hatta.

yirtilirsa one day after haplari var ama tabi ayda bi kere falan kullanilabiliyor. ozetle menstural dongunun agzina agzina vuruyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Seele said:

tek basina corap takmak kadar etkili ama en verimli olmayan doneme denk getirirsen diger metodlarla beraber olasiligi cok daha az oluyor. muhendissin olasilik dersi almadin mi
Sosyal ağlarda paylaş

eklego said:

_Rave said:

Absolut said:

güzel anlat taktir ona kalsın diyorsunda, bunu anlatıyorsun sonra ateşli bir anda hatırlatıyosun lan bak felan diye oda birşey olmaz ben istiyorum felan diyor sende kafada yeşili yakıp devam ediyorsun. arkasından 1 hafta sonra adet günü 2 gün geciktimi başlıyor mevzu.

BEN İSTESEMDE SEN HAYIR DEMELİYDİN !!..

hadi çık içinden.

Abi benim bağsettiğim zaten düzenli bi ilişki için kullanılması hapın.Aksiyonlu durumlarda prezervatif tek dostun o konuda haklısın.

Ha yoksa cepte çoğumuzda da ''bi dakka'' diyip eczaneden prezervatif alıcak willpower mecvut değil zaten.O çok acıklı işte.
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:

cempostaci said:

Apis said:

Boşalma öncesinde de bir miktar sperm dışarıya çıkar. Ki bu miktar bu olayda da olduğu gibi hamileliğe sebep olabilecek miktar. O yüzden dışarı boşalmak bir korunma yöntemi değildir, bir halta da yaramaz. Bu konuda taviz vermeden PREZERVATİF KULLANIMI ŞART.

oda yırtılıyor ama :(
2 kere geldi başıma. gayet insancıl bir şekilde sevişirken oldu hatta.

yirtilirsa one day after haplari var ama tabi ayda bi kere falan kullanilabiliyor. ozetle menstural dongunun agzina agzina vuruyor.

ECPs ya da morning after pill diye biliyordum ben.
Sosyal ağlarda paylaş

eklego said:

hayır kendinin belli bir sene evvel benzer bir sevişme sonucunda dünyaya geldiğini bilmiyorsan ne uraşıyorsun anlamam

Bana hiç söyleme bile abi şunu.Doğumumdan 9 ay çıkarınca annemle babamın düğününün 2 ay falan öncesine denk geliyo:(
Sosyal ağlarda paylaş

Frostbite said:

_Rave said:

Absolut said:

el memlette daha iyi değilmi? mozambik falan değilse..

Aptal italyanlar ingilizce sıfır olduklarından muhabbet tıkanmasa hani türkiyeyle kıyas yok zatende hepsi FT terk anasını satim.İngilizce biliyomusun diye masa masa gezmekte ayrı bi rezillik oluyo.Neyse geçelim aga deşmeyin yaramı.Planlarım var.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...