Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

duygusuzum

DRaGoN_SLaYeR

Öne çıkan mesajlar

Olur öyle, zaten şu kadardır yalnızım geyiği biraz suni, etrafındakiler bastırıyor, "hacı yalnızsın ne ayak?" diyor falan ondan oluyor.

Kendini ne zaman hazır hissedersen, karşına ne zaman doğru insan çıkarsa o zaman başlarsın.

Çok takma özetle. Ha ama sevişememek dert oluyorsa o zaman ilk geleni yakala ensesinden, çok inceleme.
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

Olur öyle, zaten şu kadardır yalnızım geyiği biraz suni, etrafındakiler bastırıyor, "hacı yalnızsın ne ayak?" diyor falan ondan oluyor.

Kendini ne zaman hazır hissedersen, karşına ne zaman doğru insan çıkarsa o zaman başlarsın.

Çok takma özetle. Ha ama sevişememek dert oluyorsa o zaman ilk geleni yakala ensesinden, çok inceleme.

etrafımdakilere kalmadan kendim diyorum onu heralde dsf

aslında doğru insanı çıksın diye beklerlen aşırı iyisini mi mükemmeli mi istiyorum, orda bi sıkıntı var galiba.

neyse çok takmayım bence de, ayılınca geçer.
Sosyal ağlarda paylaş

DRaGoN_SLaYeR said:

deadwoll said:

etrafımdakilere kalmadan kendim diyorum onu heralde dsf

aslında doğru insanı çıksın diye beklerlen aşırı iyisini mi mükemmeli mi istiyorum, orda bi sıkıntı var galiba.

neyse çok takmayım bence de, ayılınca geçer.

red light sendromu diye bişey var
amsterdamdaki mahalleye gittiğinde bakıyosun tüm fahişeler dünya güzeli
ardından başlıyosun en en güzelini aramaya
saatlerce geziyosun ve birden o güzel fahişeleri hiç beğenmemeye başlıyosun aklın hep bir köşede gördüğün o en güzel diğerinde kalıyor ve gecenin sonunda rastgele bir kapıdan girip bırakıyosun kendini ve hayal ettiklerinin %10'unu ya yaşıyosun ya yaşamıyosun. nedeni de arsız olup en güzelini arayıp bulacağını sanmak.

sende bu sendromdan var dostum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...