Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bolunmenin ilk hukuki adimi atildi

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Fin said:

yav said:

dasaaa said:

sana durup dururken habire saldıran bi adam görürsen "ay içi çok iyi!!!" demezsin.

"manyak la bu!" dersin.

halkın düşüncesi böyle işler. dünyanın her yerinde

kim kime durup dururken saldırıyor işte sokaktaki halkın onu ayıkması lazım ama bizim burdaki üniversite mezunları bile böyle nato mermer geziniyor işin acı yanı bu

k*rtler.

dört harfliler , ismi lazım değiller
Sosyal ağlarda paylaş

BEN DE ONU DİYORUM İŞTE!
yav said:

mesela öyle güzel ki kafalarımız burayı bizim zannediyoruz evvelinden beri

kapıda TÜRKİYE yazıyor lan.

gidiyorsan git hacım. "ama salonu almayı düşünüyorum. para da vermeyeceğim. beni de besleyeceksin!"

neden?

"çünkü kafamız güzel ve salonu bize ait diye düşünüyoruz!"
Sosyal ağlarda paylaş

abi benim toplulukların haklarını almaları ile hiç bi sıkıntım yok.

anadilde eğitim mesela. ver gitsin ya.
adamların istedikleri çoğu şeyin de arkasındayım.

ama bunları "insan hakları" uyarınca destekliyorum

yoksa kürtler bildiğin antipatik bi topluluk.

X'in hakları yapınca bi sorun kalmıyor.
aynı şekilde antipatik olan bir X dediğinde de sorun kalmıyor.

çeçenler agresiftir dedim, ırkçı mı oldum?
adamlar agresif.

kürtler antipatik.
Sosyal ağlarda paylaş

downwhereiam said:

Kürtlerin durumu amerikadaki zencilerin durumuna çok benziyor.Onların da genelde illegal işlerin,agresif müziklerin,ofensif tavırların altından çıkmasını tenlerinin siyah olmasına bağlayan dar kafalı amerikalılardan farkı yok bizdeki türklerin

ben anlatamadıydım iyi olmuş
Sosyal ağlarda paylaş

downwhereiam said:

Kürtlerin durumu amerikadaki zencilerin durumuna çok benziyor.Onların da genelde illegal işlerin,agresif müziklerin,ofensif tavırların altından çıkmasını tenlerinin siyah olmasına bağlayan dar kafalı amerikalılardan farkı yok bizdeki türklerin

yok be hispanikler öyle.

zenciler daha sakin bi halk. spora falan yatkın.
hispanikler fazla bi işe yaramıyor.

karıları güzel ama.
drug mule olarak da iş görürler, seks sektöründe de.

bi de bulaşıkçı olarak iyiler bence.
Sosyal ağlarda paylaş

velasılkelam işler yolunda giderse işte 40-50 yıla türkiye'nin kürt başbakanı falan olur, türkler vaktinde yaptıklarından utanır, sonra işte ufak bi kesim kalır çağın gerisinde faşo söylenen yaşlılar falan olur onlar da ölünce halkcana level atlarız. iyi senaryo bu abd örneğini baz alırsak heh
Sosyal ağlarda paylaş

downwhereiam said:

Hiç de benzemiyor. Zencilerin ayrı ülke kurmaya çalıştığını, şehirlerde bombalar patlattıklarını hiç hatırlamıyorum ben.

Ha, hak arama, kısıtlanma mevzusu zencilerinkine benziyor gerçekten. Türbanlılarınki de zencilerinkine benziyor. Bir şeyler oluyor ülkede, ilerliyoruz, bazı geri kalmış yasaklar kalkıyor, herkes bi anda deliriyor, sonra her şey normalleşiyor. Yavaş yavaş normalleşecek de.
Sosyal ağlarda paylaş

yav said:

velasılkelam işler yolunda giderse işte 40-50 yıla türkiye'nin kürt başbakanı falan olur, türkler vaktinde yaptıklarından utanır, sonra işte ufak bi kesim kalır çağın gerisinde faşo söylenen yaşlılar falan olur onlar da ölünce halkcana level atlarız. iyi senaryo bu abd örneğini baz alırsak heh

sanki önceden olmadı lan hiç. kürtler hep ezildi ühü ühü ühü

abi bundan antipatik zaten adamlar.

40-50 sene sonra bölünse de bölünmese de adamlar kafayı değiştirmediği sürece antipatik kalıcaklar..

ibo gibi "iyi sanatçı ama tam bi kro" diyeceğiz işte. gerçek ne ise onu söyleyecekler
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...