Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma - 4

Rewendor

Öne çıkan mesajlar

Red said:

rierayı umarım göndermezler ya

adamın o yeniden doğuşu ve takımda şuan en temiz top oynayan olması müthiş.

+1

hakan balta bir maçta rieranın kariyeri boyunca yediği kadar çalım yiyordu, hayatında ilk defa bek oynayan birisi için harikalar yaratıyor adam. her maç deli gibi konsantre, sabrinin gece hayatı rieranınkinden fazla. şöyle işinde gücünde adamlardan ne istersiniz anlamam. cidden danynin sol bek oynatılması müstehak size :p
Sosyal ağlarda paylaş

o dediğine o kadar laf edilmez aceace :) bayağı doğru çünkü. neredeyse selçuk-melo hariç ortasaha-forvet hattı bambaşka bir takım oldu. onun bedeli de takım savunması.

ama şöyle bi durum var, takımın bu yapısı bozulmayacağına göre, takım savunmasında pek bir ilerleme olmayacak. e o zaman savunma oyuncuları iyileştirilmeli.
Sosyal ağlarda paylaş

Melo'nun ciddi performans düşüşü zaten savunmayı bu kadar patlatan. Geçen sene stoperlerin arkasına kadar geçip top çıkarıyordu zaman zaman bu sene pek göremiyoruz öyle ekstra katkılar.

E Eboue de daha vasat oynadı bu sene, savunma göbeğini yargılamak için erken, önce diğer problemleri çözmek şart.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya Cris transferinde takıma suç bulmuyorum.

Transferin son günü ilk 11'de değişmez olarak gördüğün bir adam az buz da değil 5-6 ay sakatlanıyor. Yapcak bişe yok ki. Küfredip adam aramak zorunda kalıyosun. E transferin son gününde kim işe yarar oyuncusunu göndermek istesin ki? Ya 20li yaşlarında çok genç bir defans oyuncusunu ucuza alıp deneyecekti ya da kariyerinin sonuna gelmiş bir oyuncu "ya tutarsa" modunda transfer edilecekti. Takımda 2 tane genç defans oyuncusu var diye 2. tercihi kullandılar. Başarısız oldu.

Cris geldiğinde de oynarsa sezonu tamamlar oynamazsa yarı sezonda kovalanır demiştim. Oynamadı. Kovalandı:)
Sosyal ağlarda paylaş

Melonun bonservisi alınmadığı için seneye oynamayacağını, patlayacağını ve Selçuk'un da bundan etkilenip düşeceğini yazdıydım yaz aylarında, ama tonla veletçe cevapla karşılaşmıştım, şimdi herkesin kabul ettiği şey bu ama naparsın.
Şu anki defans probleminin başında Melo-Selçuk ikilisinin durumu var yani, Dany ve beklerin durumu da eklenince iyice kabarıyor bu durum.

Şınayderin takıma girişiylen Gs de artık tamamen Daum taktiği dediğimiz 4-5-1 veya 4-2-3-1 oynayacak.
Bunda Selçuk'un daha defansif ve yorucu bir görevi olacak, ayrıca iki ön kenardaki oyuncuların performansı da çok önemli artık.
Ambarat falan daha az forma bulacak, Engin ve Hamit kıymete binecek.
Sosyal ağlarda paylaş

Melo'nun bonservisi alınsaydı şuan hala formda olucaktı mı diyorsun sen şimdi? Melo seneye kötü olucak dedim diyorsan onu ben de söylemiştim de dinletememiştim hatta scoutgs'den banlandım ısrarla Melo alınmasın kötü bu adam dediğim için. (GS futbolcusuna hakaretmiş bu) Selçuk'un formsuz olduğu çok yerde dile getiriliyor ama ben öyle düşünmüyorum sadece daha geride oynuyor artık ve dolayısıyla skora katkısı daha az, bu onu daha kötü oynuyor yapmaz diye düşünüyorum.

Daum taktiği ve Fatih Terim bir araya gelmez, formasyonun aynı rakamlardan oluşması aynı taktik anlamına gelmez şunu öğrenemediniz hala.
Taktiğin ne olacağını biz bilmiyoruz hala sen nerden biliyorsun?
Sosyal ağlarda paylaş

selçuk geçen seneki oyunundan çok uzak. 10 metreden uzun mesafeye attığı pas sayısı 5'i geçmez tüm maç boyu, onlar da garanti yerlere hep. sorumluluk almıyor eskisi gibi, mustafa sarp virüsü bulaşmamıştır işallah. takımın uzun pas yükünü hala melo çekiyor her ne kadar formsuz olsa da, top kaptırsa da, oyunu açan pasları hep melo atıyor başka da yapabilen adam yok. sneijder ilaç gibi gelecek bu yüzden. melo'nun da bonservisi baştan alınsaydı cimrilik yapılmasaydı miamilere göbek yapmaya gidemezdi o kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

BlueDreams said:
Daum taktiği ve Fatih Terim bir araya gelmez, formasyonun aynı rakamlardan oluşması aynı taktik anlamına gelmez şunu öğrenemediniz hala.

Futbol dediğin şey çok bilinmeyenli denklem değil, 10 numara yani forvet arkası varsa bir takımda 451 4231 oynar o takım
Sosyal ağlarda paylaş

"Tatar Ramazan" said:

BlueDreams said:

Futbol dediğin şey çok bilinmeyenli denklem değil, 10 numara yani forvet arkası varsa bir takımda 451 4231 oynar o takım
şınayder interde 4-3-3 hatta 3-4-3 bile oynamıştı :P

gerçi o taktiklerle takım sıçmıştı orası ayrı konu :D
Sosyal ağlarda paylaş

fizban said:

yalandır heralde ama olsun ahahah http://haber.stargazete.com/spor/abdul-kader-keita-yeniden-turkiyede/haber-721973

Spor basınını bi toplantı odasına "ödül vercez" diye toplayıp gaz ile zehirlesek. Sonra sabun yapsak.

Zerre faydası yok lan halka şu kesimin.
Sosyal ağlarda paylaş

Xeph said:

Red said:

rierayı umarım göndermezler ya

adamın o yeniden doğuşu ve takımda şuan en temiz top oynayan olması müthiş.

+1

hakan balta bir maçta rieranın kariyeri boyunca yediği kadar çalım yiyordu, hayatında ilk defa bek oynayan birisi için harikalar yaratıyor adam. her maç deli gibi konsantre, sabrinin gece hayatı rieranınkinden fazla. şöyle işinde gücünde adamlardan ne istersiniz anlamam. cidden danynin sol bek oynatılması müstehak size :p

riyera zaten çok kaliteli adam yaptıklarına sasırmıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...