Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma - 4

Rewendor

Öne çıkan mesajlar

Hayır o haberi ciddiye alıp koyanın mantığını kurcalamak lazım.

CL'de her bir grup maçı galibiyeti --> 650.000 Pound

Beraberlik halinde bile 325.000 Pound alıyor takımlar. Son 16'ya kalmak ise 2.45 milyon Pound.

Adamlar berabere kalsa şike parasından fazlasını alacak zaten dshfhsdf.

Ha bu rakamlar ışığında CL'de şu ana kadar kazandığımız toplam miktarı da çıkarabiliriz.

3.2 m pound gruplara ayak bastı parası, Fenerbahçemizin elenişi ile bu miktar 6.4 m pound.
3 galibiyet+1 beraberlik; 2.275 m pound.
Son 16'ya kaldığımız için alınan 2.45 milyon pound ile birlikte toplam kazanç yaklaşık 11.1 milyon pound.

Bu da 13 milyon euro civarı bir rakam demek. Yapılan yatırımın sonucu Schalke'yi iki maçta da yenerek çeyrek finale çıkar isek 4 milyon pound daha giriyor kasaya.

Böyle bir gelirin döndüğü bir düzende önerilen(!) şike parası cidden astronomik kaçıyor jsdfsdf
Sosyal ağlarda paylaş

Brezilya’da senden korkmuyorum diye bir duruş şekli var. ‘Puh’ diye bir hareket var. Futbolcumuz bunu yapmış. Zaten görüntüleri izlerseniz futbolcumuzun olay sırasında çok sakin olduğunu görürsünüz. Görüntülerin hiçbir yerinde tükürme yok. Bu cezanın tamamen kalkmasını bekliyoruz."

hürriyetten alıntı.

PUH dfghsdgfunvsdcjgm inanılmaz, daha neler görecez bakalım.
Sosyal ağlarda paylaş

Robert_Poche said:

Brezilya’da senden korkmuyorum diye bir duruş şekli var. ‘Puh’ diye bir hareket var. Futbolcumuz bunu yapmış. Zaten görüntüleri izlerseniz futbolcumuzun olay sırasında çok sakin olduğunu görürsünüz. Görüntülerin hiçbir yerinde tükürme yok. Bu cezanın tamamen kalkmasını bekliyoruz."

hürriyetten alıntı.

PUH dfghsdgfunvsdcjgm inanılmaz, daha neler görecez bakalım.

PUH
Sosyal ağlarda paylaş

tahkim bok yedi cidden

tükürük meselesini geçtim, futbolcuya yapılanla hakeme yapılanı bir tutuyor. hani hakem dokunulmazdı? hakeme dokunmayı caydırıcı cezalar verilmeliydi? e oyuncuyla hakeme yapılana aynı cezayı verirsen yarın öbür gün biri de gidip topsuz alanda hakeme sert faul yapar 2 maçlık ceza bekler.

yıldırım demirörenin işleri hep
Sosyal ağlarda paylaş

hee hee ne yahu

meireles video'da belli açıdan tükürmüş belli açıdan tükürmemiş gibi gözüküyor mu, evet. melo, evet. meireles'in hd görüntülerinde tükürük var mı gözüken, yok. melo'da, yok.

meireles bizzat hakeme 20 sn boyunca türlü hakaret edip topsun sen bu parmağım da penis bak sana sokuyorum işareti yaptı mı, evet. melo'nun hakemle bi diyalogu oldu mu, hayır.

neyse ya ne kafasına ne anlatıyorsak. 4-5 oyuncuya daha kırmızı kart göstersinler, 10ar maç ceza alsınlar. sanki takımlarınız kalkıp bir şey yapabilecekmiş gibi gfdgds
Sosyal ağlarda paylaş

hakeme yapılanla futbolcuya yapılan bir tutulmuyor. futbolcuya tükürmek 4 maç hakeme tükürmek 6 maç. ama hakeme tükürmedi meireles sadece hakaret etti o yüzden 5 maç ceza aldı. melo tükürmedi diyosanız hatalı, tükürdü diyosanız doğru. ben maç sırasında izledim tükürdü gibi gelmedi, tükürmemiş olabilir, doğrudur, o ayrı.

ben yine de sevinemedim yalnız. fenerbahçe aleyhine hatalı karar olunca bile zaa xdxd yapan gs'liler oluyor ama galatasray aleyhine ya da fener leyhine hatalı karar olunca ben sevinemiyorum.

ama yine de adnan öztürk'e uçak biletini sormak lazım, noldu almış mı ?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...