Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Eurobank Tekfen Mülakata Çağırdı

Lord_Argos

Öne çıkan mesajlar

Kişisele genellikle ilişkilerimi paylaştığım için işle ilgili sorunumu garbage'a açmayı uygun gördüm.

Mülakata çağırdılar, genel müdürlükte operasyon koordinasyon bilmemne diye bir bölüme sanırım tam anlamadım ama olur dedim malum şu aralar işsizim. Bilen varmı bu bankayı maaş durumlarını filan? Diğer bankalara göre daha mı iyidir? Teşekkürler...
Sosyal ağlarda paylaş

BabacumMostors said:

tekfenin baknası

sağlamdır ya iyidir iyi hem tekfen garantisi de var

Eyvallah, bende sana bakındım mirc'de görsem sana sorucaktım göremeyince konu açayım dedim.

Ne kadar istersin dediler 1500 net dedim tamam gel görüşelim dediler, bakalım çok mu az söyledim, hayır iş tecrübem de sadece bankalarda staj, kariyerin ilk basamağı bu olucak...
Sosyal ağlarda paylaş

paspatur said:

sipeyskeyk said:

Şuan ille bir bankada çalışacak olsam direk şuraya başvururdum;

http://www.odeabank.com.tr/tr-TR/Sayfalar/default.aspx

çok çok sağlam girdiler.

kim bun adamlar?
yabancı sermaye mi?

Yep, Lübnanlı abilerimiz (Bank Audi). HSBC'den tonla müdür, çalışan vs. transfer ettiler fahiş maaşlar vererek. Üzerine en az 5 yıl Türkiye'de kalma garantisi ve 5 yıldan önce giderlerse taahüt ettikleri süre boyunca maaşları ödeme garantisi.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya ne kadar istersen iste, ücret araştırmaları, içerideki ücret dengesi gibi faktörlerden ötürü o birimdeki senin seviyendeki insanlardan 2 kat daha fazla vermeyeceklerdir, operasyon sonuçta birim olarak.

Operasyon içerisinde de bir sürü farklı altbirim var, allure'nin yazdığı hazine operasyon mesela, ticari operasyon/nakit operasyon/kredi kartı operasyon falan şeklinde bir sürü ilerler. Operasyon koordinasyon olayı bizde olmadığı için tam ne yaparlar bilemiyorum; ancak ücret olarak çok yüksek bir beklentiye girme.

Operasyondan front office birimlere (daha prestijli, daha fazla maaş/bonus vs.) geçmek mümkün, ancak oldukça zor.
Sosyal ağlarda paylaş

Odea'da da iyi para kazanmak mümkün mü bilmiyorum da, mutlu olmak çok zor diye biliyorum.

Bir de ek olarak, hsbc'yi transfer ettikleri için hsbc-staff / non-hsbc staff ayrımı çok net bir şekilde yaşanıyormuş, country executive'in de hsbc'den geldiğini düşünecek olursak özellikle de. ikinci sınıf vatandaş gibi ahahah.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...