Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Patiuo

wraine

Öne çıkan mesajlar

ya runuo kötü demiyorum zaten.benim için sphere runuo çok farketmez.

sphere olması server populasyonu açısından daha olumlu olur gibi.cunku hep sphere istenip runuo açıldı.ha millet belki yine 1 hafta sonra sıkılıp oynamıcak bilemem sdfs

ama oyunda hep milletin şikayet ettiği nokta runuo olması ve oturup item kasamam derdiydi

ki son patiuo nun son dönemlerini şöyle az çok hatırlıyorum.3-4 kişi kaldıydı sadece.onlarda sonra umudu kesip bıraktı sdfs

belki runuo ile alakası yoktur.genelde de pati komünü olarak bir oyuna 1 ay full takılıp sonra bırakıyoruz sdfs
Sosyal ağlarda paylaş

%99 kapanmama vaadiyle açıyorum bu geceden itibaren

haydi asılın indirin clientları:

http://web.cdn.eamythic.com/us/uo/installers/20120309/UOClassicSetup_7_0_24_0.exe sonuna kadarda update edin ;)

Ha isteyen 3d clientlada gelebilir

Sphereserver açıyoruz
Kasma olcak ama değişik bir süprizli kasma olcak...

Serverda girip takılanlarada girdiği sürece bedava VPN cabukvpnden hediye

istedik yapcaz dedik ve oldu... yaptık.
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

ya sadece pati serverı olursa ztn kapanmaması mumkun değil.

ama dediğim gibi dışardan adam doldurabilceklerse açsınlar.bizde işte arada gireriz falan

ki yinede kapanma ihtimali %50 olur sdfs

Haklı adam. Kalabalık olması için yarro bin bodcu darknıs kral server açmak gerek. Düzgün olması için böyle açmamak gerek. İkisinin ortasını bulmak gerek.
Sosyal ağlarda paylaş

abi kusura bakmayın da sphere çok sıkıyor, zaten serverların amacı devamlı oyuncu bulundurmasıdır az da olsa yani sırf pvp olursa çabuk sıkar insanı. runuo olması o yüzden daha iyi bence, hem pve hem pvp anlamında çalışır oyuncular, sadece ekşın aramazlar
Sosyal ağlarda paylaş

hangi oyuncular abi.burda oturup saatlerce aylarca uo oynicak adam çıkmaz daha

servera dışardan da çok adam bulanacağını sanmıyorum.bu yuzden ölü yatırım olarak düşünün yani.sequo bunu bilerek atsın parayı sdfs

1 sene açık kalırsa başarıdır
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...