Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Patiuo

wraine

Öne çıkan mesajlar

Uo nun ölmüş olduğunu kabul ediyorum ama, bence Pati UO geri gelmeli RunUO haliyle gelmeli ve devam ettirilmeli, oyuncu sayısının az olması bence çok da önemli değil, tamam 1-2 kişi kalması gerçekten kötü ama şu an açılacak olsa server arayan insanların hepsi gene atlardı patiUO ya. Açıkçası insanlar reklamını da yaparsa forum dışı bile insan gelir, yeniden yürütülebilir diye düşünüyorum, olay şu ki UO gibi bir oyun daha bence yok, serverın can çekiştiği anlarda bile ben oynamıştım 1-2 kişi kalınan durumlarda bile oynamıştım o haliyle bile zevkliydi. Bazı arkadaşların söylediği gibi content değişimi çok önemli serverlarda, oyuncu sayısını ayakta tutan o bence. Neyse sonuç olarak demek istediğim bence pati UO geri gelsin :D
Sosyal ağlarda paylaş

hangi pati uodan söz ediyoruz

olympus mu(athena felanın oldu wolfpackle kurdugumuz takribi 2 saatte bir coken server mı)

paticik uo mu (gawainle kurdugumuz gawainin sonra bizi atıp serverı ele gecirdigi ve biz gidince serverın bosaldısı mı)

yoksa pagan mı (razorjimmyle kurdugumuz once pati ustundeyken sonra karakedi inatla hiç bisi yapmayınca nebulaya gectiğimiz)

bunnar sırf benim staff oldugum 3 tanesi herlade 1 2 tane daha vardır

inanın sylveria mı ne vardı mesela aklıam gelen
Sosyal ağlarda paylaş

wraine said:

paticik uo, sana ne yaptılar bilmiyorum bir fikrim yok bizim tek istediğimiz serverın geri gelmesi, dramatize etmeye gerek yok.

abi bana bişi yapmadılar
hangisinden söz ediyosun diyorum
paticikte 50 tane uo serveri açıldı
hatta en sonuncusu 1 sene felan oldu sanırsam açılalı ve kapanalı
Sosyal ağlarda paylaş

champ falan yapıyoduk ya en son baya keyifli oluyordu.aksiyonda dönüyordu.aslında patinin bi tane hiç kapanmayan uo serverı olsa eminim dönem dönem yogulaşır sonra sinek avlar.sonra tekrar girilir falan

bi tane açın dursun köşede sdfs.sonuçta maks 50 kişi oynar ya da oynamaz
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...