Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

banlandım (paticikten değil)

Joker

Öne çıkan mesajlar

Re: In a Relationship with a Turk?
go for it. my buddy is dating a Turk chic and she has blue eyes and almost red hair. She's from Istanbul, but whatever. White is White, we're all over the world and if it looks White and passes muster, go for it.

asdadfsa

http://www.stormfront.org/forum/t905836/
Sosyal ağlarda paylaş

Adam Kazıklı Voyvoda'nın resmini koymuş, türkler bunu öldürdü diye QQ'luyorlar ahahaha

Bazen düşünüyorum da Osmanlı ve müslümanlık eğer yaldır yaldır gelip avrupalıları birleştirmeseydi hala kendi boklarında yüzüyor olurlardı herhalde.

Atsızcılar +1 ayrıca.
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

Adam Kazıklı Voyvoda'nın resmini koymuş, türkler bunu öldürdü diye QQ'luyorlar ahahaha

Bazen düşünüyorum da Osmanlı ve müslümanlık eğer yaldır yaldır gelip avrupalıları birleştirmeseydi hala kendi boklarında yüzüyor olurlardı herhalde.

Atsızcılar +1 ayrıca.

ccc deadwoll ccc
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

türkler beyaz öldürmediyi senmi yazdın?
cengizi handan sonra bizden cok beyaz kıymıs etnisite varmı be?
az daha zorlasak white powercıların köklerini kurutucaakmısız.

köyden kovulman doğruculuktan değil.

beyaz kestik dediğin beyazlar kim? içinde az bişi asya kökeni olan geneli anadolu yerlisi halktan oluşuyor bizim genler yani kestiklerine beyaz diyorsan kendilerine de beyaz demen lazım zira bi yunan ne kdr beyazsa bir türkte o kdr beyaz.
Sosyal ağlarda paylaş

ha ben byaz değilim demiyorumki. anadoluluyum işte, baba eskisehir anne maras, bakma baya baya caucasianım işte. acıkcası öle göğsümü kabarta kabarta, ben steplerden buralar inmiş milletin cocuğuyum diyemem yanı, ayıp olur, abzürd olur.

ama bizim beyaz olmamızla beyaz kesmemiş olmamızın ilgisi yokki. bizansı, pontusunu, baktarını, ermenisini, yunanını, romalısını, itayanını, slavını, germenini, frankini, britini, iskocunu vs vs vs diye uzayan giden bir liste içinde hepsini kesmişiz işte.

kökünü kurutmaktan kastım, gercek aryan teorisi iki farklı kökene dayanır kimisi birini savunu kimisi diğerini. biri, nord, german, romalılar gercek aryandır der, diğeri ikisi tamamda, romalılar aryan deiller, gercek aryanlar perslere antik hintlere dayanır der. her ihtimaldede baya bi soy tüketme noktasına gelebilirmiş durum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...