Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bülent Arınç'ın yeğeni

KuddusiMavra

Öne çıkan mesajlar

Yeğen Bilkent Kamu Yönetimi Bölümü'nü bitirmiş. 8 sene önce BOTAŞ'a memur olarak girmiş. Ahanda şimdi Botaş'a genel müdür yardımcısı olmuş. Ne ADALETli, ne KALKINMAcı, ne güzel parti gibi PARTİ bu akepe?! Mevzuyu verdiği soru önergesi ile ortaya çıkaran CHP Giresun Milletvekili Selahattin Karamehmetoğlu'na da cevap vermiş Bülent Arınç.

http://www.havadis16.com/bulent-arinc-yegenini-neden-savunmak-zorunda-kaldi-16732.html#.UOlSjndXQ0I

Bu genç ağzı ile kuş tutsa da amcasının konumu dolayısıyla uygar diye nitelediğimiz(onlar da tek dişi kalmış canavarlar ya, en azından görüntüde...neyse) ülkelerde bu göreve ve hem de bu kadar hızlı gelemezdi. Bu ne lan? Bilkentliler kusura bakmasın da Bilkent Kamu Yönetimi ne oğlum? Memlekette BOTAŞ GENEL MÜDÜR YARDIMCILIĞI görevini bu çocuktan 100 kez, 1000 kez daha fazla hak eden maden mühendisleri, jeofizik mühendisleri, petrol mühendisleri, kimya mühendisleri geçim derdine düşüp ilgisiz işlerde çalışırken bu ne şimdi?

Şu CHP, bu MHP ve bilimum diğer muhalefet partileri bu haksızlıkları nasıl kullanamaz seçimlerde, kullanamıyorlar?! Hayret ya?!?!

Kızdım lan sabah sabah, kahvaltımı da yapmadım daha ama, bu ne kardeşim ya?!?!
Sosyal ağlarda paylaş

Ailem'den çalışan olduğu için biliyorum, BOTAŞ ve ona bğalı tüm şirketler resmen kayırmacılık denizinde yüzüyor sürekli birileri birilerinin kuyusunu kazıyor, müdürler değişiyor birileri kuytu yerlere sürülüyor, yığınla abuk sabuk insan torpil sayesinde iş alınıp boş boş dolanıyor...

bi de
"4 yıl sonra, Mayıs 2008’de Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’e enerji danışmanı olan yeğen Arınç, 23 Ekim 2012’de ise BOTAŞ Genel Müdür Yardımcılığına getirildi." said:

adam 4 yılda önce cumhurbaşkanına enerji danışmanı olmuş sonraki 4 yılda da müdür yardımcısı olmuş. hey gidi türkiye.
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

Şu CHP, bu MHP ve bilimum diğer muhalefet partileri bu haksızlıkları nasıl kullanamaz seçimlerde, kullanamıyorlar?! Hayret ya?!?!

Çünkü hepsi aynı haltı yiyor da ondan. İktidarda olan çok daha şanslı ama diğerlerinde de var. Yok diyen de tavata.
Sosyal ağlarda paylaş

haksızlıkları kullanamama problemi yok ortada, bu konuda chp, mhp nin bir sorunu yok, problem vatandasta.agzina sicsan şükür diyecekler.
bir de bu tarz olayları onemsizmis gibi gosteren, normal karsilayan guruh var, onlar daha tehlikeli.okumus ama cahiller, paranin köleleri.medeniyet, insanlık, hak eşitlik görmemiş, bilinci gelişmemiş kişiler.3. dunya ulkesine uygun insanlar.
Sosyal ağlarda paylaş

lan şu yaklaşımlara harbiden hastayım. yani olan biten olay doğrudur mu diyorsunuz? ya da olan biten yanlış ama size ne lan mı diyorsunuz? veya olan biten yanlış ama işte böyle oluyor bu işler mi diyorsunuz? yav diyelim ki bu son dediğimi diyorsunuz da biz de insanız kardeşim, isyan da mı etmeyelim?
Sosyal ağlarda paylaş

Biz türklerde var bu. Gayet normal. Ben de devlette yüksek bir yere gelsem, işi yapabileceğine %100 inandığım tanıdığımı getiririm. Doğru mu yanlış mı tartışılır.

Arıncın yeğeni bu işte kabiliyetli midir bilemem.

Ayrıca müdür yardımcılığı vs gibi görevleri de mühendis vs yapmaz benim bildiğim, aynen kamu bilmem ne mezunları yapar.
Sosyal ağlarda paylaş

Trias said:

1.Biz türklerde var bu. Gayet normal. 2.Ben de devlette yüksek bir yere gelsem, işi yapabileceğine %100 inandığım tanıdığımı getiririm. Doğru mu yanlış mı tartışılır.

3.Arıncın yeğeni bu işte kabiliyetli midir bilemem.

4.Ayrıca müdür yardımcılığı vs gibi görevleri de mühendis vs yapmaz benim bildiğim, aynen kamu bilmem ne mezunları yapar.

1."bu yüzden böyle adamlar yönetiyor bizi"nin milyonlarca ispatından birisi daha.
2.yanlış. tartışılacak nesi var bunun?
3.BOTAŞ nedir, ne işe yarar bir öğren önce. Ne kabiliyeti?
4.BOTAŞ nedir, ne işe yarar bir öğren önce. Aynen kamu bilmem ne mezunları yapmaz (yapmaması gerekir) böyle milyar Dolarlık enerji üreten-dağıtan kurumların başındaki görevleri.
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

Trias said:

1.Biz türklerde var bu. Gayet normal. 2.Ben de devlette yüksek bir yere gelsem, işi yapabileceğine %100 inandığım tanıdığımı getiririm. Doğru mu yanlış mı tartışılır.

3.Arıncın yeğeni bu işte kabiliyetli midir bilemem.

4.Ayrıca müdür yardımcılığı vs gibi görevleri de mühendis vs yapmaz benim bildiğim, aynen kamu bilmem ne mezunları yapar.

1."bu yüzden böyle adamlar yönetiyor bizi"nin milyonlarca ispatından birisi daha.
2.yanlış. tartışılacak nesi var bunun?
3.BOTAŞ nedir, ne işe yarar bir öğren önce. Ne kabiliyeti?
4.BOTAŞ nedir, ne işe yarar bir öğren önce. Aynen kamu bilmem ne mezunları yapmaz (yapmaması gerekir) böyle milyar Dolarlık enerji üreten-dağıtan kurumların başındaki görevleri.

botaşın çok kötü yönetildiği, iflas durumunda olduğu gibi bilgiler verebilir misin.
Sosyal ağlarda paylaş

http://enerjienstitusu.com/2012/08/02/botas-13-milyar-lira-zarar-etti-rekor/#more-28838

bizzat İ.Melih'in yıllar önce böyle bir açıklaması vardı.

http://www.radikal.com.tr/Radikal.aspx?aType=RadikalDetayV3&ArticleID=906547

bak aşağıdaki üçüncü alıntıladığım yazıda da "neden kötü yönetildiği" yazılmış. tam da senin savunmaya çırpındığın adamlar ile ilgili...

http://www.enerjienergy.com/artikel.php?artikel_id=397
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...