Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Zemzem suyunun sırrı çözülmüş

ObuzHapsever

Öne çıkan mesajlar

Cipetpet said:

kaynak doğru lan şaşırdım gerçekten

http://www.amazon.co.uk/Hidden-Messages-Water-Masaru-Emoto/dp/1416522190/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1357141986&sr=8-1

buda alman bilimadamı

dünyanın en büyük bilim adı altındaki gerizekalılığı water memory ve homeopathy gibi şeyler
Sosyal ağlarda paylaş

"Emoto believes that since people are 70 per cent water, and the Earth is 70 per cent water, we can heal our planet and ourselves by consciously expressing love and goodwill."

mesela her insanın içinde de kilolarca kalsiyum var, ama tuz tüketince AMAN ALALRGIMR ÖLÜCEKRSİN diyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Chemical said:

"Emoto believes that since people are 70 per cent water, and the Earth is 70 per cent water, we can heal our planet and ourselves by consciously expressing love and goodwill."

mesela her insanın içinde de kilolarca kalsiyum var, ama tuz tüketince AMAN ALALRGIMR ÖLÜCEKRSİN diyorlar.

abi tuz karteli mi kaçırdı seni? öyleyse imzanı götelek olarak fln değiştir bi şekilde, sarı şahinle yardımına gelelim!!
Sosyal ağlarda paylaş

"YENİMİ ÖĞRENDİN TÜRKİYE... BEN BUNU 5 SENE EVVEL BİLİYORDUM. JAPONLAR HATTA BUNU BİDE KURAN OKUNDUĞUNDA İNSAN KANININ NASIL OLDUĞUNA BAKTILAR. AYNEN BÖYLE BİR TABLO ÇIKTI.. KURAN SESİNİ DUYUPTA RAHATLAMAYAN VAR MI? KANIMIZIN ÇOĞU SUDAN OLUŞUYOR. SU ALLAHIN SÖZLERİNİ DUYUNCA ASKER OLUP DİZİLİYOR. İNSAN FERAHLIYOR. KÜFÜR EDİLİNCE İNSANIN YÜZÜ KIZARIR SEBEBİ KÜFÜRÜN VERDİĞİ METAFİZİK ETKİDİR.,KANDA BİR KARMAŞIK DALGALANMA OLUYOR.. ALLAHIN MUCİZELERİ BİTMEZ. ONA KURBAN OLİM"
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...