Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma - 3

Liebe

Öne çıkan mesajlar

ahmedinejad said:

http://www.youtube.com/watch?v=pxtawsMNON8
.....

Kendini taraftar zanneden birkaç çapulcu bu takımın oyuncularını arabalarının ciplerinin içinde tekme tokat döverken içim sızlamıştı lanet etmiştim ama aynısını şu adama yapsalar, mesela elini kolunu sallaya sallaya ahkam keserken şunun ağzının ortasına, hatta R'leri söyleyemeyen yerine sumsuğu yapıştırsalar hiç üzülmezdim yemin ederim...
Sosyal ağlarda paylaş

abi biraz güven özveri tecrübe ister :D rüştüyü dövmeye benzemez aldırır evinden adamı valla.

ama artık yettiler yani. bu taraftar azizin değil fenerbahçe başkanının yanında durdu bütün bu süreç boyunca ama şuurunu kaybetti yönetim zaten bütün adam gibi adamlar çekildiler kenara ali koç olsun nihat özdemir olsun. 1-2 başarısızlık daha olursa zaten inanıyorum ben beyaz mendiller çıkacaktır ortaya...
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:
bütün adam gibi adamlar çekildiler kenara ali koç olsun nihat özdemir olsun. 1-2 başarısızlık daha olursa zaten inanıyorum ben beyaz mendiller çıkacaktır ortaya...

Nihatın bundan farkı yok, başkan olsa yıllardır gördüğünü öğrendiğini aynen tekrarlar, Koçta pek fark etmez gördük 3 Temmuz sürecinde açıklamalarını falan.
Farklı birileri gelmeli, Azizin çıraklığını yapmamış birileri, Saadettin Saran falan gelirse belki fark eder.
Sosyal ağlarda paylaş

Hani Rewendor yazmis bu adam $ike surecinden minimum damage ile siyrildi ancak Alex'i gondererek kendi ayagina sikti, hani gun gibi ortada A.Kocaman bizim td'imiz degil, geldiginden beri yaptigi transferler harcadigi paralar ortada, adam kendi yaptigi transferleri bile oynatmiyor, ustune birde takimdan Alex gibi bir adami gondertiyor, veteranlarla kapisiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Ali Koc gelmez ailevi durumlardan dolayi, Ferit Sahenk gecen bir programda gormustum kulup baskanligi icin zamanim yok ancak cok ithiyac duyulursa belki demisti secim durumunda +1 puan onde gibi geliyor bana, Aydinlar aday olur ne kadar secilir hic bir fikrim yok, Saranin ise yoluna tas koyarlar. Bunlar disinda kolay kolay kimse FB baskani olamaz.
Sosyal ağlarda paylaş

abdullah kiğılı'yı azda olsa tanıyan bi insan olarak hiç sanmıyorum başkan adayı olacağını. ztn geçen sene bırakıcaktı yönetimi, sırf ihtiyaç var diye kalmıştı. muhtemelen fikri değişmemiştir.

ben sadettin saran'ı isterim başkanlığa. ferit şahenk'te olabilir ama ozamanda cemaat falan işin içine girer diye korkuyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...