Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma - 3

Liebe

Öne çıkan mesajlar

Tam metin: (Üşenmemişler metin çıkartmışlar bide.)

Kap bizim Türkiye bakış açısından işte parası olan, görsel transferleri düzgün olan, güzelleştirilmiş, görseli şeffaf olan bi kaptır. Sonuçta para paradır. Türkiye cumhiriyetinde 200 milyonla da şuraya gitsen geçer 2 milyonda verse geçer. Ama noluyo işte kap diyince örnek veriyorum Galatasaray kap aşığıdır mesela Şınayder geldi Drogba'yı bunlar bir kap değil, bunlar paranın vermiş olduğu güzel bi meyveler ama Fenerbahçe'ye bakarsan veya Beşiktaş'a bakarsanız pozisyonlar kap içinde daha farklı oluyor, bu sefer noluyor Türkiye bunu kap olarak değerlendiriyor. Aslında kap değil yanii

Ya röportajı yapan adamın surat ifadesini çok merak ediyorum gerçekten. Ben yarıla yarıla gülerdim lan.
Sosyal ağlarda paylaş

İşte Fenerbahçe'nin 19 kişilik Mersin kafilesi; Volkan Demirel, Mert Günok, Serkan Kırıntılı, Gökhan Gönül, Bekir İrtegün, Egemen Korkmaz, Reto Ziegler, Caner Erkin, Salih Uçan, Mehmet Topal, Mehmet Topuz, Raul Meireles, Emre Belözoğlu, Cristian Baroni, Dirk Kuyt, Pierre Webo, Moussa Sow, Semih Şentürk, Beykan Şimşek

Ya bu adam manyadı mı iyice nedir, Zieglerin bitik olduğunu hazır olmadığını 5 yaşında çocuk bile gördü geçen maçta, ne demeye kastırıyor hala koysa ya Hasanı işte.
Baroni denen koala kılıklı ısınma hareketlerini bile yapmıyor maç öncesi, sahada eli cebinde geziyor ama takımın baştacı lol

Beykan modası çıkardı şimdi de, ulan dünya batsa ilk11'e koymayacağı çocuğu sırf millete şirin gözükmek için kadroya alıyor, öte yanda yedek stoperi Serdarı almıyor, maçı çevirecek yegane adamları Stoch-Krasic almıyor. Selçuku hayret sakat diye almamış ama haftaya direk kadroda %100000

Başka takımda olsa sopayla kovarlar bu Aykutu yeminlen, biliyor Azizin işi inada bindirdiğini ve kovmayacağını paso saçmalıyor at koşturuyor, küfredecem değmeyecek yeminlen
Sosyal ağlarda paylaş

hasan ali ile aralarında sorun olduğuna inanıyorum ben, hasan her maç oynadı kesintisiz, birden ziegleri koyunca yerine bir şeyler söylemiş olabilir ki umarım söylemiştir. stoch'u koymamasına alıştık hatta ben şaşırmadım bile ama hasan'a haksızlığı büyük.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu kadro gösteriyor ki Aykut gitmezse uzun süre adam gibi maç izleyemiyecez. Bana kalırsa şimdiden gitsin Ertuğrul yada Şenol Güneş boşta ikisinden birini getirsin. En azından sezonun devamı boşa gitmez adam takıma alışır takım ona alışır sistem falan denerler.
Sosyal ağlarda paylaş

"Tatar Ramazan" said:

Başka takımda olsa sopayla kovarlar bu Aykutu yeminlen, biliyor Azizin işi inada bindirdiğini ve kovmayacağını

Aziz Yıldırım da biliyor Aykut Kocaman ile olmayacağını ama şimdi yollarsa ve sezon sonu şampiyon Galatasaray olursa taraftar direk kendisinin kellesini isteyecek.
Sezon sonu Aykut'u kendine kalkan yapıp sıyrılacak ve kalacak orda. İnat falan değil yani, koltuk sevdası.
Sosyal ağlarda paylaş

Galatasaray, dünya yıldızı Didier Drogba’ya kavuşurken, Fildişili yıldız, İstanbul’a ayak basmadan önce Sarı-Kırmızılı taraftarları mest edecek açıklamalarda bulundu.

Galatasaraylı yönetici Emir Sarıgül ve başkan Ünal Aysal’ın özel danışmanı Bülent Tulun önceki gün golcü futbolcuyu Türkiye’ye getirmek üzere İngiltere’ye giderken, taraflar aynı günün akşamı Londra’da yemekte biraraya geldiler.

Sarı-Kırmızılıların yanı sıra menajer Ceylan Çalışkan ile Drogba’nın menajerinin de hazır bulunduğu yemekte ünlü golcü Galatasaray’ı seçişini “Ben futbol oynamak istiyorum. Tercihim de bunu düzgün bir ortamda gerçekleştirmek. Fenerbahçe bana Galatasaray’ın önerdiğinden 1 milyon Euro daha fazla ücret teklif etti. Benim için para ön planda olsa Galatasaray’ı değil onları tercih ederdim. Çin’de kalmış olsaydım 2 yıl içinde 25 milyon Euro kazanabilirdim. Ancak benim için aslolan futbol oynamak ve bunu da kendi istediğim yerde yapmak. Bu nedenle de G.Saray’a evet dedim” sözleriyle bizzat ifade etti.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...