Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma - 3

Liebe

Öne çıkan mesajlar

benjani said:

salih e nazar değmesin

aynen,bi selçuk'un kaptırdığı toplara bakıyorum bi salih'e bakıyorum,şu salih'ten 10 tane selçuk çıkar ya.cristianın ve selçuk'un kayıplarının 10'da 1'ini yapmıyor çocuk,üstüne selçuk ve cristian mallarının attığı abuk subuk topları arkasında rakip varken bile kontrol edip düzgün pas verebiliyor.umarım aykut görüyordur bunları.
Sosyal ağlarda paylaş

şu ortasahada yapılan yavaş paslar falan deli ediyo beni. cristian topu alıyo, diğer tarafa dönene kadar 3 saniye geçiyo ztn. selçuk'a veriyo. o kontrol ediyo 3 sn, bakıyo 5 sn, pas veriyo 3 sn. ööööle salak saçma paslar ortasahadakilerle savunmadakilerin arasında.

deli oluyorum deli.

LAN ÇIKSANIZA İLERİYE.

salih topu alıyo ileri 1 2 dribling yapıyo etrafına bakıyo çıkın hadi diye. herkes yerinde duruyo.

oynadığımız topa...
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

şu ortasahada yapılan yavaş paslar falan deli ediyo beni. cristian topu alıyo, diğer tarafa dönene kadar 3 saniye geçiyo ztn. selçuk'a veriyo. o kontrol ediyo 3 sn, bakıyo 5 sn, pas veriyo 3 sn. ööööle salak saçma paslar ortasahadakilerle savunmadakilerin arasında.

deli oluyorum deli.

LAN ÇIKSANIZA İLERİYE.

salih topu alıyo ileri 1 2 dribling yapıyo etrafına bakıyo çıkın hadi diye. herkes yerinde duruyo.

oynadığımız topa...

şunu herkes farketmiştir,artık çok bariz gözükmeye başladı.o pozisyonda aynen bende bunları düşündüm salih aldı topu yardırdı,önüne defans gelince boşta cristiana attı topu ve orada öldü top.selçuk'a atıyor topa basıyor duruyor,orhan'a atıyor,orhan aynısını yapıp cristiana atıyor infinite loop.

salih ilk 11 'de sırıtmadan oynar, zehir gibi çocukmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...