Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma - 3

Liebe

Öne çıkan mesajlar

Belhanda yalan mı oluyor yoksa?=)
fanatik said:

Fenerbahçe Yönetimi'nin kendisiyle her konuda anlaşmaya vardığı Belhanda için kulübü Montpellier'in 11 milyon Euro bonservis bedelinin yanı sıra, ileride yapılacak satışından yüzde 35 gibi yüksek bir oranda pay istemesi sıkıntı yarattı.

askıya almışlar şimdilik
Sosyal ağlarda paylaş

kulübe ceo almışız.

said:
HAKKI HASAN YILMAZ KİMDİR?
1957 yılında Ankara’da doğdu. TED Ankara Kolejindeki orta öğretimini takiben, 1979 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun oldu.
1988 de Satış Direktörü olarak görev yaptıktan sonra 1991 yılında temizlik ve kozmetik ürünlerinden sorumlu Lever ve Elida Kozmetik şirketlerinin Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su olarak atandı. Şirketlerin mükemmel performans gösterdikleri, Türkiye pazarına P&G gibi bir rakibin girmesine rağmen pazar payının ve kârlılığın katlandığı 3 yılın sonunda Unileverin Londra Genel Merkezi’nde aralarında Çin, Kore, Japonya, Vietnam, Tayvan, Endonezya, Malezya, Avustralya vb. ülkelerin olduğu Doğu Asya deterjan işinden sorumlu "Regional Leader" olarak atandı. 1995 de Türkiye’ye döndü ve bir yıl süre ile Pepsi-Co/Frito Lay organizasyonuna bağlı Uzay Gıda şirketinin Yönetim Kurulu Başkanlığı ve CEO’luğu görevini üstlendi.
2002 yılında KOÇ Holding Gıda, Perakende ve Turizm Başkanı olarak atandı 2010-2012 yılları arasında HÜRRİYET Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş. CEO-İcra Kurulu Başkanı olarak görev yaptı, halen aynı şirketin yönetim kurulu üyesidir. 2012 yılı Haziran ayı itibari ile MİGROS Ticaret A.Ş. ye bağımsız yönetim kurulu üyesi olarak atanmıştır. Aynı zamanda MUDO Danışma kurulu üyesidir.

nasıl bir cv abi o ya
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...