Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma - 3

Liebe

Öne çıkan mesajlar

dogrumu ki bu haber acaba eger dogruysa nasil becermisiz 11 milyon euroya anlamadim tam :)

Tottenham are ready to make a £10million January bid for Montpellier playmaker Younes Belhanda, according to the Daily Mail.

totenham 10 milyon sterlini gozden cikarmis mis mis 22 aralik haberine gore ..
Sosyal ağlarda paylaş

öteki başlıkta yazmıştım galiba aziz ya ağızlara gene bal çalıp 2 yıl daha uzatıcak görev süresini ya da sezon sonunda gitmek zorunda kalıcak diye.

nitekim dediğim oldu üstüne bir yıldız defans alınırsa iyice sağlamlaştırır koltuğunu sdfs.

neyse ki aykut var takımın başında hehe.
Sosyal ağlarda paylaş

"Tatar Ramazan" said:

Yıllığı 3,250m euro diyorlar yuh, Meyreleş 2,750 alıyor yahu bu adam Sowla eşit mi alacak?

Çok iyi transfer olabilir ama her sene Afrika kupası illeti var ve Aykut bunuda bok edebilir Stoch vb gibi. Bu transferle beraber Stochta yolcu gözüküyor:(

İşin komiği böyle bir takımın defansı Bekire Egemene kaldı, madem para gani alsanıza lan bi hızlı yabancı stoper!!

O kadar para vermesen niye gelsin adam. Emre 3.5 alıyordu buda alır.
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

olm bu adam aynı özer lan

tip olarakta, çalım malım sevdası olarakta

özer'e 12 milyon mu verdik lan yoksa biz

korkuyorum :(

bu sene çok izledim montpellier'i, doğal olarak onu da.

zerre benzerliği yok, hatta eğer transfer resmiyet kazanıp gelirse Türkiye'ye açık açık ülkedeki en yetenekli futbolcu olur. Çok fena bir adam, Youtube topçusu falan değil kesinlikle her maçında iyi adam,

lakin quaresma hırsı var adamda, yani kötü anlamda. Bazen çok çabuk sinirlenip quaresma gibi kartlık giriyor kart alıyor falan, bazende küsüp oynamıyor asdfsad kaprisli adam

Ama ölüsü bile bu ligi darmaduman eder. Fener her şekilde de aldığı para satar, kâr bile koyabilir 1-2 seneye
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ntvspor'da son dakika gelişmesi olarak "Fenerbahçe, Montpellier'den Younes Belhanda ile anlaştı" şeklinde duyurulan, ardından da bazı görsel ve sosyal medyada bu konuyla ilgili yapılan haberler gerçek değildir.

Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Sayın Aykut Kocaman ve ekibinin verdiği transfer raporu doğrultusunda, çalışmalarımızı sürdürmekle birlikte, henüz sona eren bir transfer çalışmamız bulunmamaktadır.

Yürütülen transfer çalışmalarının geldiği aşamalar, önce "KAP"a (Kamuyu Aydınlatma Platformu) daha sonra resmi sitemiz başta olmak üzere yayın organlarımız tarafından kamuoyuna duyurulacaktır.

Kamuoyuna saygıyla sunarız.

Belhanda'yı yalanlamaktan çok, henüz anlaşmadık yalanlaması
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...