Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dungeon Keeper 2 Soruları

Predator

Öne çıkan mesajlar

Yıllar ve yıllar sonra adam gibi oyunları anlayarak oynama yaşına daha yeni girdiğim ve kablo.modemime henüz kavuştuğum için daha yeni yeni adam gibi oynama fırsatı buldum kazaadan indirdiğim gibi bu oyunu. Eskiden oynardım ama pek birşey anlamadan. Şimdi sorular sorcam :

1-Haritada "Reveal Map" gibi zımbırtılar var. Bunları nasıl alıcaz ? Adamları direk kontrol edemediğimden beceremedim bir türlü

2-My Pet Dungeon olayı nedir tam olarak ve ana campaign'e etkisi varmı. (Sanırım elite yaratıklar falan açılıcak ? )

Sağolun =)[hline]Guilty Chef(Gothic 2): There was a misunderstanding between a guest, meat clever and me ...
Sosyal ağlarda paylaş

onlari elinle aliosun/kullaniosun ama senin bolgende olmasi lazim... senin bolgeneyse implerin getirmesi lazim. o soru isareti kutucugunun yanina bir imp birak o kutucugu senin library'ne tasir. Librarydeyken buyu menusunden istedigin zaman kullanilabilir hale gelir.

My Pet Dungeon'in pek bi alakasi yok campaignle, geyik misalidir o... ha eliteleri deneyebilirsin orda ama campaign'e etkisi yok[hline]Day after day we will gratefully suffer for more
Predestined's our part
So we bleed in the name of god

Blind Guardian - Age of False Innocence
---
So please, a little respect. For I am Costanza. Lord of the Idiots! - George "Gammy" Costanza (Cantstandya)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

su aşırı bölgelerdeki yerleri kendi bölgen yapman için kendi topragınla bagıntılı olarak köprüler kur ve sana ait olmayan topraklarla birleştir impler baglantı saglandıgından o bölgelere giderek toprakları ele geçirecek[hline]Ölünün sandığı başında tam on beş denizci,
Yo-ho-ho... bir şişe de rom negrita...
İç, iç hepsini, aldırma sen şeytana...
Yo-ho-ho... bir şişe de rom negrita.
Sosyal ağlarda paylaş

kaçıncı bölümde açılıyordu kopru unuttum ama yakındır açılması heralde hehe
arada su varsa ele geçiremessin kendi topragınla illa bağlantısı olması gerekir[hline]Ölünün sandığı başında tam on beş denizci,
Yo-ho-ho... bir şişe de rom negrita...
İç, iç hepsini, aldırma sen şeytana...
Yo-ho-ho... bir şişe de rom negrita.
Sosyal ağlarda paylaş

kopruyu library'de search ediceksin ama belli bi bolumde yapiodun kacincisinda hatirlamiorum (belki 4tur)...

eger daha kopruyu bulmadiysan suyun etrafindan normal taslari reveal map'e kaz (tabii bunu yaparken rakibe rastalamamaya rastlaaycaksanda iyi bi orduyla rastlamaya dikkat et)... ha kazilacak yer de yoksa ulasilacak her hangi bir yol yok demektir, bu da sacma cunku Dungeon Keeper'daki butun secretlara bi sekilde ulasilmasi mumkundur (genelde cogu zor bulunur ama bulma/kullanma sansi hep wardir), gormeden daha fazla bisi diyemiicem hehe[hline]Day after day we will gratefully suffer for more
Predestined's our part

---
So please, a little respect. For I am Costanza. Lord of the Idiots! - George "Gammy" Costanza (Cantstandya)
Sosyal ağlarda paylaş

heh reveal map secretlari bulmayi cok kolaylastirio (ama haritadaki tek secret o degilse tabii), onun disinda haritanin tumunu gordugun icin secret olarak sayilmayan ama orda burda dolasan tarafsiz yaratiklari daha rahat gormeni onlari kendi tarafina gecirmeni kolaylastirir...

reveal map Dungeon Keeper 1'de oyunu bitiren secretdi... bulduktan sonra rakibin lairina patlatirdin lightningleri, son saldirida karsina sadece impler cikardi...[hline]Day after day we will gratefully suffer for more
Predestined's our part

---
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
bu dungeon keeper kendini bana hiç açmıyor ki uyuz oldum.
grafikler iğrenç gözüküyor, neden olabilir?
advanced settings felan olsa ayarlıycam herbirşeyi..
ama ana menüde sular hep nokta nokta gözüküyor, oyun içinde de yerler girintili çıkıntılı gözüküyor.
bir de sözde geforce 4 ti 4800se var...[hline]By Gamers For Gamers
Sosyal ağlarda paylaş

Hmm ılgınc bende Gforce 2 mx 32 mb ıle muhtesem grafıklerle oynuyodum oyunu.

Belkı bazılarına eskı gelır grafıkler ama bazı oyunları grafıkler ınsana hep hos gozukur (SC, hereos3, monkey ısland 3, ve dungeon keeper...) bu arada elıt yaratıkları sanırım campaındede kullna bılıyorsuz ama once patchlemen lazım oyunu bıde normallerınden cok sonrakı bolumlerde gelıyorlar. Dark Angel vampıre gıbı yarı tanrılar ıse sadece multıde var.[hline]Cuce iste bildigin cuce
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
said:
Cuce, 21 Ağustos 2003 21:02 tarihinde demiş ki:
Hmm ılgınc bende Gforce 2 mx 32 mb ıle muhtesem grafıklerle oynuyodum oyunu.

Belkı bazılarına eskı gelır grafıkler ama bazı oyunları grafıkler ınsana hep hos gozukur (SC, hereos3, monkey ısland 3, ve dungeon keeper...) bu arada elıt yaratıkları sanırım campaındede kullna bılıyorsuz ama once patchlemen lazım oyunu bıde normallerınden cok sonrakı bolumlerde gelıyorlar. Dark Angel vampıre gıbı yarı tanrılar ıse sadece multıde var.[hline]Cuce iste bildigin cuce

Dark Angel'i yeterince buyuk bi temple yaparsan gelior
Vampire icin de genis bir graveyard ve bolca ceset lazim.
Single'da hepsini yapabiliyorsun

Elite yaratiklardan kastiniz nedir?[signature][hline]Volfied, 04 May 2003 08:18 tarihinde demiş ki:
A mug of ale, and a fine tale!
Gimli yönetti
Sosyal ağlarda paylaş

Bılıyorum Dark angel ıcın 5x5 Tepmle yeterlı ama hem temple son bolumlerde cıkıyor hemde, cok pahalı, o aralarda benım acıkcası benım ne o kadar temple yapıcak param nede Dark angelı adam gıbı gıtıcek vaktım oluyordu. Ha ama dogru vampire kullanıyoruz bolca.

Elit yaratıklar aynı yaratıklar ama daha gucluler, ne bileyim 5x5 graveyard yapıyorsun etrafına bır sıra liblary cekıyorsun canlanan vampirelar elite vampire oluyor gibi.[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

hmm 1 sene önce dk2 grafikleriyle sorun yaşamışım..
bakayım bir daha kurayım da gene sorun olcak mı..[signature][hline]Kaiowas, 13 Kasım 2004 23:24 tarihinde demiş ki:
Ulan kafirlik etmeyin bilip bilmeden sure yazmayın milletin de aklını kurcalamayın beni de deli etmeyin...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...