Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çocuk parkında ağaca telle asılmış kedi bulundu

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

yok okudum yazdığını.bekleyip bekleyip en sonunda indirdiğinizi.

ahaha küfür ederler ama kendileri 2 kap su koymazlar hayvanlara.yavru kedi vikviklemesi değilse ben de inip bakmıyorum.kim ne bilsin hayvanın biri kediyi ağaca asmış boğuyor.

acaip sinirleniyorum şu tarz haberlere.hani hapis yatmıcagımı bilsem önce bu hayvanları katledenleri katlederdim herhalde.
Sosyal ağlarda paylaş

Bak llama

Ben o sokakta oturuyorum. Stajım var ege ajansta. Sabah okula giderken kediyi gördüm. Fotoğraf makinem yoktu. Ajansa gelip almam gerekiyordu. Ajansa geldim. Bana verilen abuk sabuk "cırt" haber diye geçen habere gitmeyeceğimi söyledim. Levent abi (haber dağıtımını yapan kişi) noooldu derken fırladım gittik, fotoğrafları çektik, geri geldim.

Psikoloji sosyoloji ve hukukla ilgili hocalarla konuşup haber metnini hazırlamaya çalıştık. Ancak Psikoloji bölümündeki hocalar "spekülasyona" yol açacağı bahanesiyle yorum vermediler. 1 gün gecikmeli olarakta servis ettik. İha Deha bilmem ne haber metninde çok ufak değişiklikler yaparak yayınladılar.

IHA oğuzhan hocayı aramış ve görsel medyada kullanılması için görüntü istemiş. Benle roportaj yapmak istemişler. Git yap dedi. Benim de Oğuzhan hocaya "Hocam bu benim haberim. Ben onlarla sıradan vatandaş gibi roportajh yapmam" deme lüksum olmadıgından roportaj yaptım.

Açık oldu mu????? Burda önemli olan kedinin başına gelenler benim değil. Mahallede 3 apartman yandaki teyzeyle beraber onlarca kediye yemek veriyoruz. Sonra küfür yiyorum delircem.
Sosyal ağlarda paylaş

Paticikteki insanların bazen beyinlerine giden kanda oksijen olmadığı hissine kapılıyorum.

Keşke evet ben adımı verseydim. Ama staj yaptığım ege ajansta kullanmak istedim. Sonuçta vermedim. Orda Çağlar Alaca yazmasındansa haberin yayınlanması benim için daha önemliydi çünkü.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...