Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

fiyat/performans olarak en iyi tabletler

pontipati

Öne çıkan mesajlar

Acer Iconia A110 7" ekranı kötü olmasına rağmen f/p olarak baya başarılı.

teknobiyotikte satılan dark evo fiyat bakımından iyi gibi http://www.teknobiyotik.com/dark-evopad-r8020-cift-cekirdekli-8-1024x768-kapasitif-ekranli-8gb-android-4-1-os-wi-fi-tablet-bilgisayar.html

ama kaliteli bir şey arıyorsan nexus
Sosyal ağlarda paylaş

Sony tablet.S derim, 500 - 600'e gayet temiz 2. el bulunabiliyor.

Trişka Çin veya ufak ekran birşey almaktansa ,100-200 fazla verip tercih edilebilir.
En büyük artılarından remote control özelliği ve kitap formuyla tek el tutuş rahatlığı diyebilirim.

3g lisi şu an itibariyle lanet istanbul trafiğinde en iyi yol arkadaşım hehe.
Sosyal ağlarda paylaş

feodor said:

Sony tablet.S derim, 500 - 600'e gayet temiz 2. el bulunabiliyor.

Trişka Çin veya ufak ekran birşey almaktansa ,100-200 fazla verip tercih edilebilir.
En büyük artılarından remote control özelliği ve kitap formuyla tek el tutuş rahatlığı diyebilirim.

3g lisi şu an itibariyle lanet istanbul trafiğinde en iyi yol arkadaşım hehe.

özellikle tavsiye ettiğin 2.el sitesi var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

patiler ya şu nasıl? dh de şarj problemi dışında başka problem yok denilmiş
hi-level
DA2019 said:

http://www.teknobiyotik.com/dark-evopad-r9720-cift-cekirdekli-9-7-1024x768-ips-ekranli-16gb-android-4-1-os-wifi-tablet-bilgisayar.html

Buna ne dersiniz arkadaşlar?

ben de hi-level i düşünüyorm, özellikleri yakın pil farkı ve ekran farkı var. acaba 1024*768 yerine 1024*720 olması sorun olur mu?
Sosyal ağlarda paylaş

Dark Evopad R serisi
Artes D serisi
Cube tüm modelleri
Ainol tüm modelleri
Nexus 7 16 gb (fiyatı 600 liradan fazla olanlar kazıktır.)
Sadece bu 3 markaya bak en iyi fiyat/performans ürünleri bunlardır. Ancak Dark Evopad'de R serisine ve Artes'te ise D serisine bakacaksın üst segmentteki modelleri bunlar. Bu markalar malzeme kalitesi olarak da çok kalitelidirler. Sana tavsiyem yeni gelecek 4 çekirdekli modelleri beklemen.. Dark krom kaplama, artes ve cube modelleri ise metal kasa diye biliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Litminov said:

Dark Evopad R serisi
Artes D serisi
Cube tüm modelleri
Ainol tüm modelleri
Nexus 7 16 gb (fiyatı 600 liradan fazla olanlar kazıktır.)
Sadece bu 3 markaya bak en iyi fiyat/performans ürünleri bunlardır. Ancak Dark Evopad'de R serisine ve Artes'te ise D serisine bakacaksın üst segmentteki modelleri bunlar. Bu markalar malzeme kalitesi olarak da çok kalitelidirler. Sana tavsiyem yeni gelecek 4 çekirdekli modelleri beklemen.. Dark krom kaplama, artes ve cube modelleri ise metal kasa diye biliyorum.

hi-level, stormax la aynı fabrikadan çıkmaymış sanırım. bunlar hakkında bilgin var mı acaba?
Sosyal ağlarda paylaş

Çin markaları dökülmüyor. Tam tersine şu an çok revaçta.. Gerek malzeme kalitesi gerekse donanım olsun hepsi şu anda 800 üstü fiyata satılan markalara fark atıyor. Acer A110 dediğiniz tablet 960 - 1200 lira arasında fiyatlarla satılmaktadır. 960 liradan hesaplarsak 360 lira daha ucuzuna aynı donanımın 3g'lisi alınabilir üstelik Artes firmasını donanımhaber'de takip ettiyseniz çok ilgili bir firma bir kişiyi bile mağdur etmemiştir. Bu tabletlere çin malı diye önyargıyla yaklaşılıyor ancak inanın bilmesem önermem bu modelleri zaten çoğu mobil ürünün parçası Çin'de üretiliyorken bu ne perhiz bu ne lahana turşusu derler adama.. 2 yıl servis garantili ve Türkiye servisli markaların ürünlerini sorunsuzca alabilirsiniz. Ha diyorsanız 4 çekirdek exynos cpu, 8 çekirdek gpu, 2gb ddr3 ram'li falanca marka tableti Çin'den sipariş vereceğim diye o zaman herhangi bir sorunla karşılaştığınızda muhattap bulamazsınız. Ben yabancı forumları ve büyük teknoloji forumlarını takip ediyorum. Pek çok çin malı tablet kullanıcı var ve hiçbir kronik sorun gözlemlemedim. Son parti ürünlerde şikayet sayısı çok az üstelik alan memnun satan memnun..
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Acer A110 400 kusur lira. Cin mali olmalari sorun degil, Cin markalari olmalari sorun. Ainol'un son urunlerinden var bende, iPad de var. Ainol dokuluyor. Ister isinma olsun, ister ghost touch sorunlari olsun; Cin markalari bu fiyatlara satabilmek icin en ucuz malzeleri ve uretim yontemlerini kullandiyorlar ve bu nedenle adiler. Basit ekonomi bilgisi bile bunu anlamaya yeter.

Gidin sunu alin, piyasanin en iyi tabletlerinden: http://www.hepsiburada.com/liste/asus-nexus7-1b053a-8gb-7-tablet/productDetails.aspx?productId=bd302407&categoryId=3008012&navq=categoryid%3d3008012%26fh_view_size%3d12%26fh_sort_by%3d-order_stock_attribute_pl%252c-max_createddate_pl%26fh_secondid%3dbd302407%26fh_lister_pos%3d5%26fh_location%3d%252f%252fcatalog01%252ftr_TR%252fcategories%253c%257bcatalog01_2147483646%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_2147483646_3000500%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_2147483646_3000500_3008012%257d%26fh_eds%3d%25c3%259f%26fh_refview%3dlister
Sosyal ağlarda paylaş

En ucuz malzemeleri koysalar 4 çekirdekli samsung exynos işlemcili tablet yapmazlardı emin olun. Ainol alıp da çok memnun kalan arkadaşlar da var. Ipad 2 artık hem eski hem de hala çok pahalı. Daha yüksek donanıma sahip android tabletler çıktı artık 4.1+ versiyonuyla da stabiliteyi yakaladı. Ramos olsun, Pipo olsun, Cube olsun, Ainol olsun pek çok yabancı - yerli büyük teknoloji sitelerinde detaylıca incelendi ve kalite olarak çoğu teknoloji forumunda söylenen sözler aynı.. Fiyat/performans olarak bu tabletler öndedir ve incelenmesi yapılan teknoloji sitelerinin hepsinde olumlu eleştiriler yer almaktadır. İstisnalar elbette ki olacak çoğu kullanıcı bile Note, Iphone 5 alıp paketi açar açmaz hatayla karşılaştığını belirtiyor. Teknolojik aletler bunlar 1000'de 1 de olsa sorun çıkabiliyor. Ancak Artes, Darkevopad'in teknik servis hizmetleri 10 numara bakın polypad'i önermedim farkındaysanız neden? Çünkü tabletleri sorunlu ve servis hizmeti berbat.. Benim forumlarda gözlemlediğim kadarıyla Türkiye'de servisi olan marka tabletlerin arıza oluşması halinde şartsız şurtsuz ürün değişimi yapılmaktadır. Çin malı tabletlerin ucuz olmasının asıl nedeni maliyetinin az olmasıdır. Mesela pipo m3'ü ya da ramos w30'u elinize almadan önyargıyla yaklaşmayın işçiliği ve malzeme kalitesi ta 10 metre uzaktan anlaşılıyor. Performansına ise diyecek yok Onda'nın yeni çıkardığı metal kasa, 4 çekirdek exynos işlemci ve 8 çekirdek gpu'lu, 2gm ram'li tableti yeni çıkan Galaxy Note'tan bile iyi.. Üstelik otg, arttırılabilir hafıza ve hdmi gibi özellikler çoğu tablette yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...