Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Türk İşi Dexter (Demiş hürriyet)

Dworgian

Öne çıkan mesajlar

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/22230334.asp

Buyur işte

İstanbul Kadıköy’deki 5 yıldızlı bir otelde meydana gelen olay ‘Dexter’ dizisini aratmadı. Otel, güle oynaya çıktıkları odalarında yüzüne biber gazı sıkıp, kendisini kelepçeleyen sevgilisinden kaçan L.Y’nin “Beni öldürecek imdat” çığlıklarıyla inledi. Çantadan çıkanlar ise dehşet vericiydi.

Otel çalışanları genç kadını güçlükle sakinleştirirken, odadan çıkan bilgisayar uzmanı sevgilisi V.A. otele çağırılan polislere teslim edildi. Çantasından satır, bıçak, koli banda, çöp torbası çıkan V.A. sevk edildiği savcılık sorgusundan sonra nöbetçi mahkeme tarafından tutuklanırken; “Evlenmeden önce beni sevdiğine ve aldatmayacağına emin olmak için korkutmak istedim” dedi.

Abi nasıl kafalar bunlar?
Sosyal ağlarda paylaş

"nutella yerim" said:

milli ve manevi degerlerimize aykırı bu dizinin yayında olması cok buyuk bir faşist harekettir, rtük ü göreve cagırıyorum, yarın ilk işim savcılıga gidip suc duyurusunda bulunmak olacak

abi niye her topicde artık bu ve buna benzer mesajlar atıyorsun artık sarcasm mın tadını kaçırdın yeminlen.hani post kasıyor desem gerekde yok ki sana cık cık cık...
Sosyal ağlarda paylaş

Frostbite said:

"nutella yerim" said:

milli ve manevi degerlerimize aykırı bu dizinin yayında olması cok buyuk bir faşist harekettir, rtük ü göreve cagırıyorum, yarın ilk işim savcılıga gidip suc duyurusunda bulunmak olacak

abi niye her topicde artık bu ve buna benzer mesajlar atıyorsun artık sarcasm mın tadını kaçırdın yeminlen.hani post kasıyor desem gerekde yok ki sana cık cık cık...

abi senin de garipsemen garip, cık bak sokaga etrafında gordugun 2 kisiden 1 i böyle
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

3 sene sonra hepimiz şakirt ve yobaz olacağız kafan rahat olsun. Hatta sen islamın bayrağını taşıyacaksın, önde gideceksin falan.

Nutella da imam olur, vaazlarıyla halkı cihada çağırır misal.

ileri demokrasi aşığı ve aynı zamanda dindar olamamamı düşünmen 1923 model bir dikta laikçisi oldugunu gösteriyor güzel kardeşim

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...