Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Noyzura tüylü ceket meselesi

chrome

Öne çıkan mesajlar

Akito said:

adamın parası var zaten parasını alarak onu alteceğini düşünmen saçma abi. adamın parasını alman seni ezdi bunu anlamadın yani.

Yoo, sadece bana hakaret eden adamın bedavaya sundugu parayı almayacak kadar götü kalkık yada insecure değilim karakterimle.

Ha para verswe almam mesela, ekran kartı çok daha nezih.
Sosyal ağlarda paylaş

Xunn420 said:

hamsilipilav said:

şimdi sequo mu ne hiç sevmediğim bir kardeşimiz daha önce yazdım defalarca zaten ama adamın parasıyla kartı alıp sonra gelip hala görgüsüzmüş çocukmuş vs yazmakta ayrı bi ayıp bana göre

Bana hakaret eden adama karsı ahlaki çelişkiye düşmem abi ben internette.

Tanımadıgın adama sırf forumda ezdim demek için ekran kartı almak apayrı bir saftiriklik.

Lol. insanın hayatına belki sadece tek bir fırsat çıkar. Bunu değerlendirirsin herşey yoluna girer değerlendirmezsin hiç birşey girmez. ya da hayat istediğin gibi olmaz.

o 700 tl yi ben övünmek gibi düşünme bir mekana gittiğimde acımadan garsonlara bahşiş olarak veren bir insanım.

ben aslında sana bir şans tanıdım. o şans 700 tl lik ekran kartı değildi. Farklı bir şans karakterini gösterebileceğin bir şans.

Belki gösterebilseydin hayat senin daha farklı olacaktı. Hayal edemeyeceğin bir yerde işe başlayacak yada ne bileyim hayal edemeyeceğin fırsatlara sahip olabilecektin.

Ama tahmin ettiğimi yaptın karakterini gizledin yine "enayinin parasını aldım nihahaha" nidaları atmaya başladın.

Bana göre çok şey kaybettin. Ve bu kaybettiklerini bilmediğin için ömür boyunca merak edeceksin:)

Kart benim için herhangi birine alınmış bir yılbaşı hediyesiydi. Tekrardan hayırlı olsun. Kaybettiklerin içinde geçmiş olsun kardeşim.

2 dk kendin gibi olaydın rp yapmasaydın keşke diyelim.
Sosyal ağlarda paylaş

Sequoya said:

Xunn420 said:

hamsilipilav said:

şimdi sequo mu ne hiç sevmediğim bir kardeşimiz daha önce yazdım defalarca zaten ama adamın parasıyla kartı alıp sonra gelip hala görgüsüzmüş çocukmuş vs yazmakta ayrı bi ayıp bana göre

Bana hakaret eden adama karsı ahlaki çelişkiye düşmem abi ben internette.

Tanımadıgın adama sırf forumda ezdim demek için ekran kartı almak apayrı bir saftiriklik.

Lol. insanın hayatına belki sadece tek bir fırsat çıkar. Bunu değerlendirirsin herşey yoluna girer değerlendirmezsin hiç birşey girmez. ya da hayat istediğin gibi olmaz.

o 700 tl yi ben övünmek gibi düşünme bir mekana gittiğimde acımadan garsonlara bahşiş olarak veren bir insanım.

ben aslında sana bir şans tanıdım. o şans 700 tl lik ekran kartı değildi. Farklı bir şans karakterini gösterebileceğin bir şans.

Belki gösterebilseydin hayat senin daha farklı olacaktı. Hayal edemeyeceğin bir yerde işe başlayacak yada ne bileyim hayal edemeyeceğin fırsatlara sahip olabilecektin.

Ama tahmin ettiğimi yaptın karakterini gizledin yine "enayinin parasını aldım nihahaha" nidaları atmaya başladın.

Bana göre çok şey kaybettin. Ve bu kaybettiklerini bilmediğin için ömür boyunca merak edeceksin:)

Kart benim için herhangi birine alınmış bir yılbaşı hediyesiydi. Tekrardan hayırlı olsun. Kaybettiklerin içinde geçmiş olsun kardeşim.

ABOW. hacı sana uyuzum ama +rep'ini verdim tam bir cirit vurma olmuş. xunn olsam kafama sıkardım sdfs
Sosyal ağlarda paylaş

ulan bi olayı da irdelemeden sosyal durum veya kişilik analizi yapıp deşmeye çalışmadan eğlenin dalganızı geçin ya valla hiç zevki kalmıyo böle olunca şimdi atışmalar başlıcak yok sen ölesin kişiliksiz sen bölesin koydum çocuğu dolar tomarlarımla götünü tokatlarım falan. gitti bütün testisliği olayın
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

Sequoya said:

abi hadi tmm da bu ne ya :D

aynı kısmı alıntılamıştım, bangbros fotosu koyacaktım da uygun bir şey bulamadım sdfsdf
Sosyal ağlarda paylaş

Sequoya said:

Şu noktada eger senin umdugun gibi davranıyor olsam, gerçekten karakterim o olsa harbiden oha orospuyum galiba falan derdim.

Sen baya baya parana hasta olan kanka arıyorsun üstat. Henüz parandan öteye giden hiçbir akıllı laf çıktıgını da duymadım.
Sosyal ağlarda paylaş

KenshinHimura said:

ulan bi olayı da irdelemeden sosyal durum veya kişilik analizi yapıp deşmeye çalışmadan eğlenin dalganızı geçin ya valla hiç zevki kalmıyo böle olunca şimdi atışmalar başlıcak yok sen ölesin kişiliksiz sen bölesin koydum çocuğu dolar tomarlarımla götünü tokatlarım falan. gitti bütün testisliği olayın

çok ayıp
Sosyal ağlarda paylaş

Akito said:

Dworgian said:

Xunn420 said:

Ha para verswe almam mesela, ekran kartı çok daha nezih.

çok saçma şu yorum. direk para alsan aynı kafa.

karakter o kadar 'insecure' ki onu kabullenemiyor. kendine yapacak savunması azalıyor çünkü.
edit: offensive olmuş biraz yumuşasın mesaj.

o konuya girmem karakter analizi fln. ama sevmediğin adamdan birşey almak bence çok ezik yahu.
Sosyal ağlarda paylaş

abi sabah sabah yayınlanan kadın programlarındaki gibi ne çektiniz uzattınız şu konuyu da..

şu forumda hatrı sayılır miktarda kullanıcının kalitesi, zeka seviyesi, vs konusunda göründüğünde fershalarca geride olduğunu düşünüyorum

kenar mahalle internet kafesinde mi büyüdünüz? çingeneyle mi öpüştünüz çocukken sümüğünüzü mü yediniz nedir yani?

bu ne abi incir çekirdeğini dldurmayacak konular hakkında bu kadar konuşup prim verecek kadar köylü müsünüz?

ne oluyor lan burada? neresi lan burası?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...