Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Arnavutluk'ta ortam var mı? Türkleri döverler mi?

Cthulhu

Öne çıkan mesajlar

Nigger_of_the_sand said:

liberal said:

ki slavlar ve türkler gibi parçalanmış bir millet değildirler.

Arnavutlar Slav değil yanlız :)

öyle bişey demedim ki zaten yukarıda.

Zep said:

liberal said:

Zep said:

halklarını yüzde bilmem kaçının müslüman olmaası bir şey ifade etmiyor çünkü sadece kağıt üstünde öyle.

fransaya git ve onlara da türküm de. onlarda da kağıt üstünde ateist yazıyor da yüzünü gözünü çekip çemkirsin sana.

adamlar arab değil nihayetinde ama müslümanlar.

lan fransızla ne alaksı var fransız seni dininden ötürümü sevmiyor sanıyosun

ateistlikle nasıl bir ilişki kurdun çıkaramadım.

öbür taraftan bizde arap değiliz ama arap olmak için can atan ne müslümanlar var ülkemizde görüyorsun, adamların bunlarla alakası yok diyorum iplemiyor kimse çünkü biri gelmiş islamı yüklemiş öteki gelmiş allahsızlığı yüklemiş

pfttt neyse.
Sosyal ağlarda paylaş

Nigger_of_the_sand said:

liberal said:

ki slavlar ve türkler gibi parçalanmış bir millet değildirler.

Arnavutlar Slav değil yanlız :)

Onun dışında benim tecrübelediğim kadarıyla Avrupa'nın en çok nefret edilen Avrupalıları adamlar. Zagreb'de tanıştığım Arnavut bir kebapçı benle Türkçe konuşmuştu. Ülkelerinde Türk dizisi oynuyorsa eğer muhtemelen Türklere karşı meraklı ve sempatiktirler.

Adam zaten öyle bir iddiada bulunmamış. Slavlar ve türkler kadar demiş. Slavlar, ve türkler kadar dememiş.
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

hamsilipilav said:

romada bi arnavut garson KARDAŞ diye sarılmıştı bize türküz diye

Ben de gittim oraya, HAVLU YASTIK vs. diye saymaya başlayınca korktuyduk biz. Pantheon'un ara sokağında mı ne di mi? AHAHAH

abi benim bunun üzerine geliştirdiğim şöyle bir teorim var.

şimdi bu balkonlardan hangi kızla konussam hehe bende biraz türkçe biliyorum diye başlıyorlardı çarşaf yorgan yatak yastık falan diye sonra biraz daha soruşturdum ve şunu farkettim türkçe ve arnavutçada aaynı olan kelimelerin yüzde 90'ı yatak odasındaki objelerden oluşuyor.

resmen bir toplumun ırzına geçmişiz lan. sonra biz oralara özgürlük götürdük diye övünüyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

Arnavutlar sakat tiplerdir, ne zaman ne yapacaklarini kestiremezsin ve acimazlar isin ucunda para varsa. Avrupa'nin mafyasi onlardir, hatta italya vs mafyasi denmis, italya'da arnavutlarin elinde. En basta tavirlari cana yakin gelebilir ama hic bir zaman durust degillerdir. Kisaca, dikkat etmek lazim
Sosyal ağlarda paylaş

Arnavutluk'un 100. Kuruluş Yıldönümü törenlerine (ki aslında kutlanan Osmanlı'dan bağımsızlıklarını kazanmaları) davetli olarak giden grup başkanım (devlet adamları yani giden), oranın Sayıştay Başkanının ağzından şu ifadeyi aktardı:

"Bir yanımız Yunanistan, bir yanımız Sırbistan, Türkiye'nin bizim için yeri ayrı".

Ha halkın gözünde Türk imajı nedir bilemiycem, ama zaten milli kahramanları Osmanlının oraya vali olarak atadığı fakat bağımsızlığı ilan eden bir eleman.
Sosyal ağlarda paylaş

SeaGle said:

5 yıldır Türk kızıyla ilişkim var stabil olarak da, yani kimse alınmasın türk kızları narin, mıymıy abi sdf.

Bi bulgar kızları bi arnavutlar, hem aşırı kuvvetli hem de çalışkan oluyorlar. Özellikle bulgarlar çok çalışkan oluyor, tuttuğunu koparan dedikleri cinsten.

Türk-Arnavut gider deya erkek baskın olabilecek, ya da psikolojik olarak dayanıklı olacak sdf

Bulgar kizlari genelde;

Sabah 9 -12(14) arasi universite. Daha sonra aksam 7 ye kadar part time is.Gece da disarda-evde eglence,ayriyetten sarhos olma esikleri de baya yuksek.Uni bitene kadar cogu boyle surduruyor yasamini.O nasil bir bunye ,nasil bir azim ben baya sasirmistim,bizim miymiy, citkirildim turk kizlarindan sonra ilginc gelmisti.
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

hamsilipilav said:

romada bi arnavut garson KARDAŞ diye sarılmıştı bize türküz diye

Ben de gittim oraya, HAVLU YASTIK vs. diye saymaya başlayınca korktuyduk biz. Pantheon'un ara sokağında mı ne di mi? AHAHAH

inanır mısın 2 saattir adamın resmini aradım internette bin tane açıdan çekilmiş fotosuna baktım restoranın bulamadım sdfdsfds aklıma taktın abi bildiğin hüzünlendim özledim orayı ya :( ama çok kral bi adamdı o hepsi öyleyse arnavutların iyiymiş
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...