Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Evlerinde 4 ayda 300 defa yangın çıktı

bck

Öne çıkan mesajlar

şizofreni diyip geçmek işin kolaya kaçma yanı.basit bir hastalık değil şizforeni.bunu her idda edenin şizforeni olması da imkansız

dediğim gibi bu tarz hayalet hikayeleri filmlerdeki gibi aynen.biri olm evde hayalet var der.öteki mal mısın der.lanetli köşkte ilk ölenlerden biri olur sdfs

ben de inanmıyordum da.şimdi saygı duyuyorum fazla geyiğini de yapamıyorum sdfs
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

şizofreni diyip geçmek işin kolaya kaçma yanı.basit bir hastalık değil şizforeni.bunu her idda edenin şizforeni olması da imkansız

dediğim gibi bu tarz hayalet hikayeleri filmlerdeki gibi aynen.biri olm evde hayalet var der.öteki mal mısın der.lanetli köşkte ilk ölenlerden biri olur sdfs

ben de inanmıyordum da.şimdi saygı duyuyorum fazla geyiğini de yapamıyorum sdfs

az mı yapıyon geğini..sdasds
Sosyal ağlarda paylaş

BramStoker said:

Sostropoz said:

konu da anlattığım anım tamamen gerçektir.

he, gerçek, tamam.

sizinle kim dalga geçmişse, şimdi sağda solda anlatıyordur "bir yurt dolusu adamı nasıl kekledim" diye.

ya da sen ekrana bakıp sırıtıyorsundur.

olm o kuranda dediğima ayeti bir araştırıp okuyun bakalım,10 senedir cesaret edip okuyamadım,doğrumu yalanmı çıkar ortaya:D
Sosyal ağlarda paylaş

Sostropoz said:

olm o kuranda dediğima ayeti bir araştırıp okuyun bakalım,10 senedir cesaret edip okuyamadım,doğrumu yalanmı çıkar ortaya:D

Vali Ahmet Aydın said:

Çocuk okula gidiyor, okul yanıyor. Sınıftaki sırası askıya astığı montu yanıyor.

Anladın mı dostum? Bu çocuğu çocuk psikolojisinden anlayan bir psikoloğun karşısına alıp bir takım sorular sorması gerekiyor. Ailenin diğer bireyleri ile de görüşmek gerekiyor çünkü bu ailede kimsenin dillendirmek istemediği ama böyle sağı solu ateşe vererek yardım çığlığı atılan bir dert var. Daha fazla da yazmak istemiyorum. Azıcık aklı olan anlar.
Sosyal ağlarda paylaş

loop said:

Bende hep böyle şeyler başıma gelsin istemişimdir ama olmadı bir türlü, tabii yanımda bir kaç kişi varken...

iraden zayıf değilse ve dünyevi şeylere aşırı bağımlılığın yoksa zor,lakin onlar senin sıcacık vücuduna girmek istiyor, malum belki yüzlerce yıldır hayalet olarak dünyamızda mahsur kalmışlar ve yeni bir vücuda ihtiyacı var.

http://www.blogcdn.com/www.mandatory.com/media/2012/09/ghost-butts.jpg

yani kısaca red aslında red değil şu an, başka biri.

http://t.qkme.me/5ejd.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

mani said:

hadi müftü zaten doğası gereği hayal dünyasında yaşıyor vali yaptığı bu açıklama sonucu görevden alınmalı bana göre. Akla mantığa aykırı fikirleri olan insanlar yönetim kademelerinde bulunmamalı ya çok tehlikeli. Fizik ötesi olay nedir sanki araştırdılar adam gibi. Kafamız basmıyor, bir bilene danışmadık, hocamız cin dedi ok.

inanmıyorsan bile saygı duy!11!!1
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...