Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

N0 Destination [TCG] - Razor Alliance [RzR]

KaRa_DaVuT

Öne çıkan mesajlar

No Destination a başarılar diliyorum çok aktif değildim evlilik meseleleri yüzünden son zamanlarımda corp dan ayrılmadan mail attım ama buradan da yazayım ayrıldım mutlaka sövenimiz de olacaktır. ama ben corp mailde de dedim EvE de en çok zevk aldığım zamanları yaşadım.

Ancak Low Sec e inmeyi tercih etmedim ben de. Zaten bu aralar pek fazla aktif de olamıyorum haftada 1-2 girebiliyorum. Birde uzun süre razor da PvP yaptıktan sonra low sec e inmek korkuttu beni. yapı itibariyle pek rattır wormhole dur plexdir yapmayı seven bir adam değilim. burada reimburselerle bi şekil idare ediyorum. ki ben biraz böyle zevk alıyorum oyundan razor da çok eğlendim belki de no desti sayesindeyid büyük çoğunluğu ama low sec de yapabileceğimi sanmıyorum. hep de büyük hayalimdir pirate olmak low sec de ama bilemiyorum yine de. evlendikten sonra zaten bi eve oynayacakmışım gibi gözüküyor girer 2 fleet yapar çıkarım.

Ancak ne olursa olsun no destination ın yapacağının da yine en iyi olacağına inanıyorum ki burda olduğundan daha iyi de bir yere gelecektir. :) Ancak o corpta gerek ali gerek hasan abi, volkan abi, ünal abi olsun birkaç insana büyük vefa ve gönül borcum var. hiçbir zaman yardımlarını ne şekilde olursa olsun esirgemediler. o yüzden ayrı yerde olsam sonuna kadar no destination ın arkasındayım. Çok teşekkür ediyorum hepsine ve tüm No Desti üyelerine. Kırdığım üzdüğüm kimse yoktur ama bilmeden de olsa varsa eğer kırdığım üzdüğüm yaptığım ve yaptıklarımdan yanlış bir şeye sebebiyet verdiğim özürü de bir borç bilirim. Güvenle uçun capsuleeer yoldaşlarım.

Ayrıca ascom ekibi de bize takılmakta serbesttir tabii ki böyle takılmalar çekişmeler olmasa zaten ne zevki var bir avuç insanız şu oyunu oynayan neticede. insanlar birbirini kırıp hakaret etmediği sürece böyle şeyler normal. sizlere de saygılar diyorum hepinize.

ayrıca ilhami yıl oldu görüşmeyeli sanırım. :) hepinize saygılar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...